Bilgisayara virüs bulaştığını nasıl anlarım?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Öncelikle herkese merhaba.
7 Aydır McAffee kullanıyorum. Kısa bir süre önce yanlışlıkla virüslü bir siteye girdim. Bilgisayarıma 7 tane virüs bulaştı. Onları program kaldır ve McAfee aracılığıyla olabildiğince kaldırdım. McAfee ile tam tarama yaptığımda crack oyun dosyalarını tehdit olarak buldu sorun olarak çözdü... Santivirüs adlı programı kaldıramadı. Program kaldır kısmından 2 kere yeniden başlattırıp kaldırdı... Bilgisayarımda hala virüs olabileceğinden şüpheliyim. Mafee'de hızlı tarama yapmak istedğim zaman %0'da kalıyor ve iptal edilemiyor. Yaklaşık yarım saat önce tam tarama yaptığım için mi çalışmıyor bilmiyorum. Birkaç oyuna girdiğimde herhangi bir FPS düşüşü yaşamamışım ama yine de endişeliyim nasıl bu endişeden kurtulabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
McAfee'ye güvenme derim 2 yıllık ücret ile ilk pc aldığımda kullandım onun kadar leş bir yazılım görmedim.
Virus monitörde halay çekiyor bizimki diyor "Cihazlar güvende, telefonuna da indir!" gittim "Malwarebyters" adlı yazılımı kurdum "Trial versyon" olmasına rağmen bilgisayarı tertemiz etti.
Deneme süresi bitmesine rağmen ücretsiz versyonda devam ediyorum ve McAfee den kat kat iyi koruduğunu söyleyebilirim.

McAfee'ye güvenme derim 2 yıllık ücret ile ilk pc aldığımda kullandım onun kadar leş bir yazılım görmedim.
Virus monitörde halay çekiyor bizimki diyor "Cihazlar güvende, telefonuna da indir!" gittim "Malwarebyters" adlı yazılımı kurdum "Trial versyon" olmasına rağmen bilgisayarı tertemiz etti.
Deneme süresi bitmesine rağmen ücretsiz versyonda devam ediyorum ve McAfee den kat kat iyi koruduğunu söyleyebilirim.
Ama Kaspersky virüs için daha iyidir. Malware içinse MalwareBytes. İkisini de indirip kursun.

Kaspersky kuruyorum

Geri
Yukarı