Virüs bulaştığını nereden anlarım?

AyneX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda hiçbir sorun yok fakat tedirginim virüs olup olmadığı konusunda, Windows Defender ile tarama yapıyorum ve güvendesiniz diyor. Şu ana kadar herhangi bir virüs programı kullanmadım Kaspersky öneriliyor fakat paralı mı bilmiyorum, yardımcı olur iseniz sevinirim.
Arkadaşlar virüs yokken ekran kartının boşta kaçta çalışması gerekiyor.

Arkadaşlar bilgisayarımda hiçbir sorun yok fakat tedirginim virüs olup olmadığı konusunda, Windows Defender ile tarama yapıyorum ve güvendesiniz diyor. Şu ana kadar herhangi bir virüs programı kullanmadım Kaspersky öneriliyor fakat paralı mı bilmiyorum, yardımcı olur iseniz sevinirim.

+18 sitelere filan girmiyorsanız ya da Torrent gibi sitelerle işiniz yoksa virüs bulaşması zor ihtimal.
Ayrıca Defender iyi sayılabilecek bir antivirüs.

Kaspersky'ın Free sürümüde var kullanabilirsiniz.
Ekran kartı ile ilgili sorunuzu anlamadım.

+18 sitelere filan girmiyorsanız ya da Torrent gibi sitelerle işiniz yoksa virüs bulaşması zor ihtimal.
Ayrıca Defender iyi sayılabilecek bir antivirüs.

Kaspersky'ın Free sürümüde var kullanabilirsiniz.
Ekran kartı ile ilgili sorunuzu anlamadım.

Bazı arkadaşlar Denetim Masası'ndan kullanım oranlarına bakın vs. demişler bende anormal olan pek bir şey göremedim sadece RAM %30 civarında çalışıyordu normal midir?

Bazı arkadaşlar Denetim Masası'ndan kullanım oranlarına bakın vs. demişler bende anormal olan pek bir şey göremedim sadece RAM %30 civarında çalışıyordu normal midir?
Normaldir.
Sistemde normalde olmayan yavaşlık, hantallık veya değişik olaylar oluyorsa Kaspersky/Malwarebytes ile tarama yapın derim.

Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.

Normaldir.
Sistemde normalde olmayan yavaşlık, hantallık veya değişik olaylar oluyorsa Kaspersky/Malwarebytes ile tarama yapın derim.

Merhabalar öncelikle sağ olun, bir şey sormak istiyorum bana bilgisayar hocam çok önceden crack Excel, PowerPoint vs. indirdi fakat bayağı bir süre önce, sonra ben onları uygulama kaldır yerinden teker teker sildim bulaşmış olma ihtimali var mıdır?
Sıkıntı etmenize gerek yok.
Kaspersky'ın Free versiyonunu kullanın.

Konuyu çözüldü olarak raporlayıp kapatabilirsiniz sorunuz bitti ise.

Merhabalar nereden çözüldü diye raporluyorum bu forumlarda biraz yeniyim de :D

Geri
Yukarı