Bilgisayara virüs taraması yapmak için program önerisi

Gereksiz dosya için mi yoksa virüs temizliği için program arıyorsunuz?

Gereksiz dosyaları sileceğinizi belirtmişsiniz açıklamada o yüzden soruyorum.

Virüs taraması yapmak istiyorsanız kaspersky veya malwarebytes öneririm.
Gereksiz dosyaları silicekseniz iobit advanced systemcare kullanabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam bu program olması lazım.

Gereksiz dosya için mi yoksa virüs temizliği için program arıyorsunuz?

Gereksiz dosyaları sileceğinizi belirtmişsiniz açıklamada o yüzden soruyorum.
Virüs temizliği için KVRT ve EEK tavsiye ederim.

Gereksiz dosya temizliği için program önermiyorum. Windows'un kendi disk temizleme uygulamasından halledebilirsiniz ve "temp" ve "%temp%" klasörlerindeki dosyaları silebilirsiniz.

Hangi programı önerirsiniz? Gereksiz dosyaları sileceğim. Nereden yapabilirim bilmiyorum.

BitDefender öneririm Kaspersky gibi sistemi yormuyor özellike düşük bir sistemin varsa BitDefender yükle geç karşıya BitDefender 100 MB RAM kullanırken Kaspersky'de bu 500'e kadar çıkıyor.

hem virüs taraması yapacağım hem'de gereksiz dosyaları sileceğim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum
Burada belirttim.
Virüs temizliği için KVRT ve EEK tavsiye ederim.

Gereksiz dosya temizliği için program önermiyorum. Windows'un kendi disk temizleme uygulamasından halledebilirsiniz ve "temp" ve "%temp%" klasörlerindeki dosyaları silebilirsiniz.

BitDefender öneririm Kaspersky gibi sistemi yormuyor özellike düşük bir sistemin varsa BitDefender yükle geç karşıya BitDefender 100 MB RAM kullanırken Kaspersky'de bu 500'e kadar çıkıyor.
Tam tersi olmasın o.

Yeni konular

Geri
Yukarı