Bilgisayarcı anakartı yanmış dedi ne yapmam gerek?

Anakart ölmüş değişmesi gerek demiş hocam kendisi takarsa 1000 tl anakart 100 tl de işçilik alacakmış.Biz alıp da götürebilirmişiz.Ben alıp evde takabilir miyim bunu aslında??İnternetten biz de baktık H61 Anakart modellerine önerebileceğiniz var mı?

Anakart ölmüş değişmesi gerek demiş hocam kendisi takarsa 1000 tl anakart 100 tl de işçilik alacakmış.Biz alıp da götürebilirmişiz.Ben alıp evde takabilir miyim bunu aslında??İnternetten biz de baktık H61 Anakart modellerine önerebileceğiniz var mı?
Kendiniz takarsınız hocam, şu an ki anakartınız nedir?

Kendiniz takarsınız hocam, şu an ki anakartınız nedir?
Hocam asusun kendi anakartı bilgisayar asus cm 6330 nasıl birşey almalı buna hocam?

Hocam bunu buldum da 1 tb ram yazıyor başka sitede de 16 gb ram yazıyor ve wifi özelliği de keza öyle nasıl bir kart sizce?

Son düzenleme:
@senugsa Kendi anakartınızı tekrar almak mı istiyorsunuz yoksa farklı bir anakart mı alacaksınız?

yok hocam linkteki asusu alacağız kendi orjinal anakartını bulamayız ve rami falan düşüktü zaten
Özelliklerine dikkat edin hocam, performans düşüşü yaşamak veya uyumsuzluk istemezsiniz. Ram desteği olarak ASUS'un kendi sitesinden bakın.

Geri
Yukarı