Bilgisayarcı galiba Windows lisansı için KMSpico kullanmış

doruk845

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Kaspersky uygulamasına baktım. 2 adet uyarı vermişti. Bilgisayarcı galiba Windows lisansı için KMSpico kullanmış. Dosyaları kaldır dedim ve kaldırdı. Şu anda tam tarama yaptırıyorum. Sizce sorun çözülmüş müdür?

Çözülmez. Temiz kurulum şart. İnternetten 25 liraya key alıp halledebilir ya da para vermeden Windows'u etkinleştir yazısı ile kullanabilirsiniz. Bilgisayarlarınızı emanet etmeyin şu mahalle bilgisayarcılarına. Tabi bu dediğim kmspico varsa geçerli eray hocamın dediği gibi kaspersky geçmişini atmanız gerek net bir şey söylememiz için.

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü atar mısınız? Tehdit tipini görmem lazım.
1622073964827.png

Bu uygun olur mu?

Korsan KMS sunucularına bağlanarak etkinleştiriyor KMSpico, kaldırsanız bile sunucuya bağlı kaldığınız dönemde bilgisayarınıza zararlı bir yazılım kurmuş olabilir. En iyisi format atmak ve ucuza bir key alıp etkinleştirmek, para vermek istemiyorsanızda crack yazılımlarına başvurmadan şu yöntemle etkinleştirebilirsiniz;

Korsan KMS sunucularına bağlanarak etkinleştiriyor KMSpico, kaldırsanız bile sunucuya bağlı kaldığınız dönemde bilgisayarınıza zararlı bir yazılım kurmuş olabilir. En iyisi format atmak ve ucuza bir key alıp etkinleştirmek, para vermek istemiyorsanızda crack yazılımlarına başvurmadan şu yöntemle etkinleştirebilirsiniz;
Windows 10 kurma rehberi videosu var mıdır acaba bildiğiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı