Bilgisayarcı kasamı akşam getirecekmiş

Bilgisayarcinin durust olup olmadigini bilmiyoruz, belki de adam durust. Tum Turkiye hirsiz mi oldu bir anda. Bu arada 50 TL cok diyenler adam termal macunu Minecraft gibi topraktan kazarak cikartmiyor. Cooler Master kulanacagim demis. Mastergel'in fiyati olmus 95 TL. Dunyadan haberiniz yok element uydurup durmayin.
Sadece TG15 ve STC8 demem yeterli. Cooler Master diyince aklına direkt Mastergel Maker mı geliyor, hani HTK-002? Bu arada düz Mastergel de kötü bir macun. HTK'ya söze bile gerek yok.

Sadece TG15 ve STC8 demem yeterli. Cooler Master diyince aklına direkt Mastergel Maker mı geliyor, hani HTK-002? Bu arada düz Mastergel de kötü bir macun. HTK'ya söze bile gerek yok.
Arkadas bilgisayari teslim alip durumunu gormeden yorum yapmak yanlis. Madem kendisi getirecekmis, kurmasini ister. Acar Coretemp vb bakar sicakligina. Donanimda eksik var mi kontrol eder. Tum insanlari hirsiz yerine koymaktan vazgecin artik.

Az önce aradım. Saat 5'te dersim var dedim. Şu an senin bilgisayarını yapıyorum dedi. Biter bitmez getireceğim dedi. Bekliyorum bakalım...
Ne olduğunu da yazarsın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı