Bilgisayarcı sistem parçalarını değiştirmiş

Güzelim donanımlar gitmiş en azından İ7 işlemci takmış ama yine de güzelim bilgisayar parçaları gitmiş.

Ya o adam benim bütün sistemimi değiştirecek, ben öyle susup oturacağım, yok öyle.

Bu kadar da şeref yoksunu olunmaz arkadaş. Yemin ediyorum şöyle konuları gördükçe konu sahibinden çok benim ayarım bozuluyor.

Hocam bende fena bilendim ama insanlar bilgisayardan anlamayınca böyle çok kolay bir şekilde kandırabiliyorlar.
Sorsam, İ5 yerine İ7 taktım daha ne istiyorsun der.
Kuzenimin hakkını aramaya gideceğim de, elde kanıt yok bir şey yok insafına kaldık.

Elde nasıl kanıt olmaz zaten biliyorsun parçaları daha nasıl kanıt olsun? Zaten sinirli bir şekilde götürürseniz o kasayı emin olun kanıt falan aramadan olayı hallederler.

Asla bırakmayın hocam peşini. GT710, Intel UHD 6** serisi GPU'ların bile gerisinde bir ekran kartı. Gerekirse kavga çıkartın resmen kundaklamış akrabanızı.

Kardeşim senin bilgisayarın 8gb kaldırmıyordu ben senin için 4gb yaptım i3 yerine pentium 4 taktım canavar oldu senin bilgisayar

Keşke İstanbul'da olsaymış ziyaret ederdim.

Bu arada gidin hakkınızı arayın. Gereği yapılmazsa da şikayet edin.
Hakkımı arayacağım zaten.
Adam o kadar hafif parçalar takmış ki kasa kuş gibi.
Burada onlarca kişinin belasını aldı, bizim de ahımızı, şimdi kazanacağı üç kuruş ona bereketli olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…