Bilgisayarcı Windows 10 laptopa Windows 8.1 kurdu

aLoneDark66

Decapat
Benim bir laptopum var marka ve modeli şu şekilde=HP 14-AC101ng (Energy Star) bu bilgisayar bize yurt dışından ilk geldiğinde Win 10 attırmıştık zaten HP sitesinde de öyle yazıyor (HP Notebook - 14-ac101ng (ENERGY STAR) Produktdaten | HP® Kundensupport). Aradan 1, 2 yıl geçti, bilgisayar çöktü. Başka bir bilgisayarcıya götürdük, o adam dedi ki Win 10 kaldırmaz bu bilgisayar, 8.1 kaldırır dedi ve 8.1 attı. Şimdi ben kazıklanmış mıyım? Ve ayrıca ben bu bilgisayarı yedeklesem sonra gidip Win 10 attırdığım zaman yedeklediğim şeyler silinir mi?

Benim bir laptopum var marka ve modeli şu şekilde=HP 14-AC101ng (Energy Star) bu bilgisayar bize yurt dışından ilk geldiğinde Win 10 attırmıştık zaten HP sitesinde de öyle yazıyor (HP Notebook - 14-ac101ng (ENERGY STAR) Produktdaten | HP® Kundensupport). Aradan 1, 2 yıl geçti, bilgisayar çöktü. Başka bir bilgisayarcıya götürdük, o adam dedi ki Win 10 kaldırmaz bu bilgisayar, 8.1 kaldırır dedi ve 8.1 attı. Şimdi ben kazıklanmış mıyım? Ve ayrıca ben bu bilgisayarı yedeklesem sonra gidip Win 10 attırdığım zaman
2 GB RAM ve HDD var ise Windows 8.1 kurması doğru. İlk kez bilgili biri.

Windows 8.1 Windows 10a gore daha az RAM kullanir. Bilgisayar ozellikleriniz dusukse Win 10 performani dusurur. Bundan dolayi Win8.1 kurmustur. Begenmezseniz Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10 yukleyebilirsiniz ücretsiz bir sekilde.

Benim bir laptopum var marka ve modeli şu şekilde=HP 14-AC101ng (Energy Star) bu bilgisayar bize yurt dışından ilk geldiğinde Win 10 attırmıştık zaten HP sitesinde de öyle yazıyor (HP Notebook - 14-ac101ng (ENERGY STAR) Produktdaten | HP® Kundensupport). Aradan 1, 2 yıl geçti, bilgisayar çöktü. Başka bir bilgisayarcıya götürdük, o adam dedi ki Win 10 kaldırmaz bu bilgisayar, 8.1 kaldırır dedi ve 8.1 attı. Şimdi ben kazıklanmış mıyım? Ve ayrıca ben bu bilgisayarı yedeklesem sonra gidip Win 10 attırdığım zaman yedeklediğim şeyler silinir mi?
Bilgisayarınız Win 10 kaldırmaz. Kazıklanmamışsınız daha doğrusu sizin gittiğiniz bilgisayarcıda doğru olanı yapmış.

Geri
Yukarı