Bilgisayarcılar 8 GB DDR3 laptop RAM'i ortalama ne kadara yaparlar?

Bütçe
500

xQuery

Centipat
Yer
İzmir/Aliağa
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisliği
Arkadaşlar, babamın doğum gününde emektar laptopun RAM'lerini yukseltiyim dedim. Daha bir fiyat sormadım lakin ortalama olarak bunu ne kadara yaparlar? Büyükşehirlerde yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. (8 GB RAM takacağım DDR3 1333MHz.)

Arkadaşlar, babamın doğum gününde emektar laptopun RAM'lerini yukseltiyim dedim. Daha bir fiyat sormadım lakin ortalama olarak bunu ne kadara yaparlar? Büyükşehirlerde yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. (8 GB RAM takacağım DDR3 1333MHz.)
DDR3 ise tahminimce RAM için arka kapakta ek bölme olması lazım. Orayı açıp RAM'i internetten alıp sen taksana. 150-200tl bir şey onun RAM'i.

En fazla 350 tutacağını düşünüyorum tabii bilgisayarcı bir oyun yapmazsa.

150-200TL bir şey onun RAM'i.

Hocam İnternete bakmadan yazdınız galiba en ucuz 8 GB 1333MHz laptop RAM'i 250TL. (Ekonomi yine bizi şaşırtmıyor.)

Hocam İnternete bakmadan yazdınız galiba en ucuz 8 GB 1333MHz laptop RAM'i 250TL. (Ekonomi yine bizi şaşırtmıyor.)
Bakmadım evet :D 250-300 lira aralarında geziyor. Tamirciler 400-450'ye takarlar o RAM'i. Bir kaç tamirci gezsen 600-700 lira bile diyenini bulursun.

Bakmadım evet :D 250-300 lira aralarında geziyor. Tamirciler 400-450'ye takarlar o RAM'i. Birkaç tamirci gezsen 600-700 lira bile diyenini bulursun.

Ya tamirci eniştemin arkadaşı yapar mı bilemem şimdi yanlış bir şey de yapmak istemem ama takmayı denerim hocam sağ olun.

Hocam internete bakmadan yazdınız galiba en ucuz 8 GB 1333MHz laptop RAM'i 250TL. (ekonomi yine bizi şaşırtmıyor.)

ASUS K53SV uyumlu olur mu hocam.

Geri
Yukarı