Bilgisayarcıların yüklediği Windows 7 oyunları

Finch0900

Kilopat
Merhaba, eski bir bilgisayarımız vardı. Bilgisayarcı ona oyunlar yüklemişti. İnternet yokken o oyunları sildim süpürdüm. Ama en sevdiğim oyunun görüntüsü aklımda kaldı. Sizde bilgisayarcının yüklediği oyunlar varsa isimlerin resmini çekip atabilir misiniz? Cevap gelmeyecek yüksek ihtimal ama bir umut açtım konuyu. Oyunların isimleri yeterli. Örnek olarak:

Ekran Alıntısı.PNG

Yani neden böyle bir soru sorduğunuzu anlamadım Steam'de binlerce oyun bulabilirsiniz.
Aradığım bir oyun var. Çoğu oyunu bitirdim ya da sarmadı zaten. O binlerce oyunun %75'i çöp oyunlar.

Oyunların ismi yerine aklında kalan oyunu söylesen bilen kişiler çıkacaktır.
Oyunu hatırlamıyorum işte. Görsem hatırlarım.

Tek aklımda kalan en sevdiğim oyun olduğu. Hani bir insanı unuttuktan sonra aklınızda bir kişilik özelliği kalır ya. Onun gibi işte. "Ali'yi sevmiyorum ama neden hatırlamıyorum."

Eğer bir bilgisayarcı tarikatı yoksa ve orada oyun belirlemiyor iseler en ufak bir ipucu bile yok demektir.

İlkokuldaki bilgisayarlarımızda kartopu oyunu ve platform kullanarak yükseğe zıplama oyunu vardı belki onlardan biridir.

Dünya üzerindeki bütün bilgisayarcılar sabit bir listeden oyun seçip yüklüyor da bizim mi haberimiz yok? Bu şekilde aradığın oyunu bulman imkansıza yakın. Oyun hakkında aklında kalan şeyleri belirtirsen daha kolay bulursun aradığını.

Oyundan bir görüntüyü hatırlıyorum. Görsel hafızam daha iyi. Hatırlamak için oyunun görselini görmem lazım. Eğer birisi oyun listesi atarsa Google'dan bakacağım, hatırlayacağım.

Ne yani PC'cilerin indirdiği oyun listesi diye bir şey mi ariyorsun? Senin sorduğun soru çok saçma. Oyunun ne bir karakterini ne gectigi mekanı biliyorsun. Ayrica soruyu öyle bir sormuşsun ki anlaşılmıyor.
ben 3 yaşındayım, acaba bizim arabamizin plakası nedir?

Aradığım bir oyun var. Çoğu oyunu bitirdim ya da sarmadı zaten. O binlerce oyunun %75'i çöp oyunlar.

O zaman sen de %25'ini oyna. Steam gibi bir platformda %75'te çöp bulduysan senin oyun zevkinde sıkıntı vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mordo RS Evet. Eski bilgisayarı olan bir arkadaş varsa ve hala onu kullanıyorsa, oyun listesi duruyor olabilir. Steam'in %25'ini oynadım zaten. Seni neden ilgilendiriyor Steam'den oynamam? Gördüğün her konuya mesaj yazmana gerek yok. Oyun zevkim yok. Seni ilgilendirmez.

@WhiteRose
Hatırlamıyorum işte maalesef. Hafızam kötü, oyun hakkında sadece sevdiğimi ve oyundan bir kaç görüntüyü hatırlıyorum. Görsel hafızam daha iyi olduğu için oyunu görürsem anlarım. Bilgisayarcıların sabit kullandığı bir liste yok. Sadece eğer o zamanlar popüler bir oyunsa, bazı bilgisayarcılar o oyunu listelerine almıştır.

Geri
Yukarı