Bilgisayarcının korsan yüklediği korsan Windows'u orijinal yapmak

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Geçenlerde bilgisayarı formata götürdüm. Zamanım olmadığı için bilgisayarcıya format attırdım. 1 aylık yeni daha bilgisayar. Korsan Windows atmış ve güncellemeleri resimde göründüğü gibi kapatmış. Ben aşağıda linkteki Windows'u alıp ürün anahtarını değiştir desem ve o ürün anahtarını girsem Windows orijinal olur mu? Güncelleştirme bile alamıyorum. Şu an bayağı can sıkıcı. Birkaç sorun var arada mouse laga girmesi donması gibi. 😢
8FCF246C-CA47-468A-82E7-39B6A105C99A.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne ile crack yapmış? Oynanmış Windows bile kurmuş olabilir. En iyi yöntem temiz bir kurulum yapın ve o şekilde girin.

Büyük ihtimalle KMS veya benzeri bir programla etkinleştirmiştir. Şahsen ben ne yüklendiği bilinmeyen bir bilgisayarı rahat kullanamazdım. Kendiniz tekrar format atıp temiz kurulum yaparsanız en iyisi olacaktır.

Benimde elimde bilgisayar olmadığı için bilgisayarcıya vermiştim korsan yüklemiş. İndirme hızım hiç iyi olmadığı için elimdeki oyunları bitirince temiz kurulum yapacağım. Benim windows güncelleme alıyor.

Ne ile crack yapmış? Oynanmış Windows bile kurmuş olabilir. En iyi yöntem temiz bir kurulum yapın ve o şekilde girin.

Hocam bu rehberle kurulum yapsam bilgisayar içinde ki her şey gidiyor mu? Yoksa sadece güncellemiş mi oluyorum?
Büyük ihtimalle KMS veya benzeri bir programla etkinleştirmiştir. Şahsen ben ne yüklendiği bilinmeyen bir bilgisayarı rahat kullanamazdım. Kendiniz tekrar format atıp temiz kurulum yaparsanız en iyisi olacaktır.

Evet hocam oyunlarda bazen drop ve mouse da lag sorunu oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı