Bilgisayarcının toplama sistemi monte etmeye 2000 TL istemesi normal mi?

Memlekette dolandırıcı olmayan 3-5 kişi kalmışız. Klasik esnaf.

etrafta vatan computer vs. varsa git söle arkadaş yaptırmıştı bi defa 450 tl almışlardı, bazıları yapıyor bazıları yapmıyor çalışana bağlı

Hocam önceden hiç kurmadım bir deneyimim yok arkadaşları izleyerek hem öğrenmiş olurum diye düşündüm ama 2000 TL duyunca kesin MediaMarkt tercih edeceğim.
medimarkt kuruyormu pc?

Eğer sen yapamayacaksan 2000 gayet iyi bir ücret. Performans kaybı olmasından kastettiği en fazla soğutma sistemi olabilir. Yani fanların yönlerini doğru ayarlamak.

Kanka bizim buralarda 300-500 arası yapıyorlar 2000 resmen dolandırıcılık ve ben hiç PC toplamadım ama fanların sıvı soğutucu borusunun nasıl ayarlandığını biliyorum.

1 hafta önce daha arkadaş toplama DDR5 sistem aldı kendisi monte etmedi bilgisayarcıya 400 TL'ye yaptırdı. Senşinkisi fazla atmış.

2000₺ nedir sorusunun cevabı, kör tuttuğunu s..ermiş.
Ederi 500₺. Düzgün esnaflari tenzih ediyorum ancak mahallede olan bilgisayarcıların geneli böyle.

2000 TL fazla. BIOS güncelleme, iyi kablolama, sistem kurulumu dahil en fazla 1000 TL'ye kadar fiyat verseydi normal kabul edilebilirdi bence. Sistem toplamak zor değil, ben de hayatımda ilk defa geçen Kasım ayında kendi sistemimi kendim topladım. Bununla ilgili internette her ayrıntıya hakim olabildiğin rehberler var, Recep Baltaş'ın da videoları var. Biraz cesaret edebilirsen yapılamayacak bir şey değil.

Performans kaybı olmasın dediği yerde Beyrut limanı gibi patladım. Korsan Windows kurup geçecek. Performans kaybı olmasınmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…