Bilgisayarcıya format attırılır mı?

Parçalarınız çalınabilir attırırsanız bile bilgisayarcının önünde bilgisayar içinin fotoğrafını çekin.

Fakat ISO indirme seçeneğin varsa kendiniz atın benim yoktu indirecek bir yerim gittim bilgisayarcıya 50 TL bayıldım KMSpico'lu Windows 10 kurmuştu bir de. Sonra bilgisayarı alır almaz ISO indirip kendim formatladım.

Format çok zor bir işlem değil. Ortalama bir kullanıcı kolaylıkla yapabilir. Takıldığınız yer olursa YouTube videolarından yararlanabilirsiniz. Daha sonra sürücü kurulumu, güncelleştirmeleri yapıp işlemi bitireceksiniz.

Ses kartı sürücüsünü düzeltmeleri için bilgisayarı götürdüğüm Casper bayisi 32 MB RAM'i sökmüştü. Gerisini zaten biliyorsunuz...

Sen de güzel bir kazık yersen daha da akıllı bir insan olmanda faydası olabilir. Ya da ailenin 👍

Gerekirse telefonunuzdan format nasıl atılır diye video açıp ailenize gösterin. Bir yandan videoyu izleyip adımları uyguluyormuş gibi gözükün.

Yeni sistem kurmak eskiden zordu. Floppy diskler başlangıç disketleri cart curt. Şimdi hiç bilmiyorsanız bile en kötü Windows' un sıfırlama işlemiyle bile o kasaplardan daha sağlıklı bir sistem kurulumu elde edebilirsiniz. Şurada başlıklar içinde aratarak bile nasıl yapacağınızla ilgili yüzlerce başlığa konuya erişmeniz mümkün. Hiç gerek yok. 15-30 dk. lık iş için para vermeyin o sırtlanlara.

Birde format atmayı hala çözemedim, gerekenler ne? Nasıl yaparım? Konu linki var mı?
Bu konuya bakın:

Yeni konular

Geri
Yukarı