Bilgisayarcıya format attırılır mı?

Atmadan önce tüm parçaları çıkartıp şu parçaları takın ''İntel Atom işlemci'' 1 GB RAM.KMSpico olayı için bir önlem almak zor en fazla adama KMS atarsan paramı geri isterim dersin.

Delireceğim, ailem anlamıyor harbi. Diyorum ki bilgisayarcı malzeme çalıyor, sahte Wİndows indiriyor diyorum hâlâ adamın işi bırak yapsın diyor. Para verip bilgisayarı bozma işi, anladım.
Delireceğim, ailem anlamıyor harbi. Diyorum ki bilgisayarcı malzeme çalıyor, sahte Wİndows indiriyor diyorum hâlâ adamın işi bırak yapsın diyor. Para verip bilgisayarı bozma işi, anladım.
Bari Vatan'a falan götüreyim. Belki atarlar, en azından RAMlerim, işlemcim ve ekran kartımı kurtarırım.

Son düzenleme:
Delireceğim, ailem anlamıyor harbi. Diyorum ki bilgisayarcı malzeme çalıyor, sahte Windows indiriyor diyorum hâlâ adamın işi bırak yapsın diyor. Para verip bilgisayarı bozma işi, anladım.

Bari Vatan'a falan götüreyim. Belki atarlar, en azından RAM'lerim, işlemcim ve ekran kartımı kurtarırım.
Ah, şu aileler. Kolay mı koca kasayı taşımak? Gece olunca gizlice yapsanız?

Ses kartı sürücüsünü düzeltmeleri için bilgisayarı götürdüğüm Casper bayisi 32 MB RAM'i sökmüştü. Gerisini zaten biliyorsunuz...

Sen de güzel bir kazık yersen daha da akıllı bir insan olmanda faydası olabilir. Ya da ailenin 👍

İşte aradağım yorum.

Hocam bu kadar basit bir iş için ailelerin "çocuğum elleme bozarsın" veya "sen yapamazsın bırak yapsın" gibi zırvlaıkları var.

Bıraksa insanlar öğrense bu bakallara daha RAM falan kaptırılmaz ama işte bizim milletin bu işleri sanki uzaya roket gönderme olarak algılamasından dolayı.
Ne yapalım?

Benzerini ben yaşıyorum basit bir program için bile 1 saat laf ediyorlar :D.

Geri
Yukarı