Bilgisayarda Andorid oynamak için Emülatör

Bluestacks performans düşmanı, kimseye önermem. Hatta emülatör sektörünün Avast'ı diyebiliriz. Bol keseden sallıyor. Söz de kendi yaptığı testlere göre en hızlı emülatör. Ama herhangi bir uygulama ya da oyun açmadan menüsün de gezerken bile takılıyor.
Nox oyun desteği konusunda sorunları var. MEmu kendim de kullanıyorum, tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Hocam en iyi deneyim yaşabilir miyim ki?

Sistemin düşükse bluestacks zevk vermez. Paylaştığım linklerden Memu Play ve LD Player bu konuda çok iyi. İkisini de bizzat kullanıyorum. Phoneix OS işletim sistemi gibi kuruyor diyebilirim fakat biraz sıkıntılıydı en son kullandığımda şimdi ne haldedir bilmiyorum. Deneme imkanın varsa hepsini dene ücretli ve ücretsiz olanlarda var aralarında.

Sistemin düşükse bluestacks zevk vermez. Paylaştığım linklerden Memu Play ve LD Player bu konuda çok iyi. İkisini de bizzat kullanıyorum. Phoneix OS işletim sistemi gibi kuruyor diyebilirim fakat biraz sıkıntılıydı en son kullandığımda şimdi ne haldedir bilmiyorum. Deneme imkanın varsa hepsini dene ücretli ve ücretsiz olanlarda var aralarında.
SİSTEMİM ŞU
MSİ RX470 GAMİNG X
AMD RYZEN 3 2200G 3.50 GHZ
16GB RAM
BİRDE MİCROSOFT WİNDOWS 10!
GAMİNG PC BENİM!

Geri
Yukarı