PUBG Mobile oynamak için emülatör önerisi

GameLoop'dan %100 ban yemem değil mi? Bir de arkadaşım telefondan ben GameLoop'dan beraber oynayabiliyor muyum?

Hayır, zaten PUBG Mobile'ın yapımcıları ile GameLoop'un yapımcıları aynı olduğu için hiçbir şekilde ban yemezsiniz. Ayrıca evet, oynayabiliyorsunuz fakat siz emülatörden oynadığınız için karşınıza hep emülatörden oynayan rakipler gelecek, emülatör telefonlara göre daha avantajlı olduğu için de telefondan oynayan arkadaşınız epey zorlanacaktır. Yani bu nedenle arkadaşınızın emülatörden oynama imkanı varsa onunda emülatörden oynamasını veya öyle bir imkanı yoksa ama sizin telefondan oynama imkanınız varsa sizin telefondan oynamanızı öneririm. Kısacası demek istediğim ikinizinde oyunu aynı platformdan oynamanız sizin için daha iyi olacaktır. Fakat arkadaşınız gerçekten iyi oynuyorsa ve kendine güveniyorsa onun mobilden oynamasında hiçbir sakınca yok.

Hayır, zaten PUBG Mobile'ın yapımcıları ile GameLoop'un yapımcıları aynı olduğu için hiçbir şekilde ban yemezsiniz. Ayrıca evet, oynayabiliyorsunuz fakat siz emülatörden oynadığınız için karşınıza hep emülatörden oynayan rakipler gelecek, emülatör telefonlara göre daha avantajlı olduğu için de telefondan oynayan arkadaşınız epey zorlanacaktır. Yani bu nedenle arkadaşınızın emülatörden oynama imkanı varsa onunda emülatörden oynamasını veya öyle bir imkanı yoksa ama sizin telefondan oynama imkanınız varsa sizin telefondan oynamanızı öneririm. Kısacası demek istediğim ikinizinde oyunu aynı platformdan oynamanız sizin için daha iyi olacaktır. Fakat arkadaşınız gerçekten iyi oynuyorsa ve kendine güveniyorsa onun mobilden oynamasında hiçbir sakınca yok.
Arkadaşımın oynayışı eh işte diyelim. Arkadaşımın bilgisayarı yok hocam o yüzden telefondan oynuyor ben de bilgisayara alışık olduğum için telefonda oynayamıyorum botlar bile vuruyor beni.

Arkadaşımın oynayışı eh işte diyelim. Arkadaşımın bilgisayarı yok hocam o yüzden telefondan oynuyor ben de bilgisayara alışık olduğum için telefonda oynayamıyorum botlar bile vuruyor beni.

O zaman mecbur bu şekilde oynamak zorundasınız. Ama arkadaşınız oynaya oynaya iyice oynayışı iyileşir diye düşünüyorum, siz ondan biraz daha iyi oynarsanız sıkıntı olmaz muhtemelen.

Ben BlueStacks 5 taraftarıyım.

Aynen arkadaş BlueStacks'den oynasın, 1-2 hafta sonra da "PUBG Mobile hesabım banlandı" tarzında konu açsın değil mi? İnsanlara yanlış yanlış bilgi verip durmayın, ben demesem belki de arkadaş sizi veya sizin gibi "BlueStacks'den oynayın" diyen arkadaşları dinleyecek sonra da saçma sapan bir sebepten dolayı bilmem kaç yıl emek verdiği hesabı ya kalıcı ya da 10 yıl ban yiyecek. Ayrıca ban yemesini geçtim, BlueStacks'den oyuna girse bile kimse BlueStacks'den oyunu oynamadığı için maç bile bulamayacak. Hadi maç buldu varsayalım, maçı bulsa bile GameLoop BlueStacks'e göre kat kat daha iyi bir FPS ve oynanış rahatlığı sunduğu için rahat rahat oyunu oynayamayacak.

Aynen arkadaş BlueStacks'den oynasın, 1-2 hafta sonra da "PUBG Mobile hesabım banlandı" tarzında konu açsın değil mi? İnsanlara yanlış yanlış bilgi verip durmayın, ben demesem belki de arkadaş sizi veya sizin gibi "BlueStacks'den oynayın" diyen arkadaşları dinleyecek sonra da saçma sapan bir sebepten dolayı bilmem kaç yıl emek verdiği hesabı ya kalıcı ya da 10 yıl ban yiyecek. Ayrıca ban yemesini geçtim, BlueStacks'den oyuna girse bile kimse BlueStacks'den oyunu oynamadığı için maç bile bulamayacak. Hadi maç buldu varsayalım, maçı bulsa bile GameLoop BlueStacks'e göre kat kat daha iyi bir FPS ve oynanış rahatlığı sunduğu için rahat rahat oyunu oynayamayacak.
Bu kadar kaliteli ve güvenilir olan BlueStacks 5'teyken ban yeme olasılığını çok daha düşük buluyorum durup dururken neden ban atılsın bu gibi durumlarda ban açtırılabilir diye düşünüyorum

Bu arada PUBG Mobile'ın BlueStacks ile GameLoop karşılaştırmasını bu videodan görebilirsiniz. BlueStacks'in daha iyi performans sergilediğini anlayacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu kadar kaliteli ve güvenilir olan BlueStacks 5'teyken ban yeme olasılığını çok daha düşük buluyorum durup dururken neden ban atılsın bu gibi durumlarda ban açtırılabilir diye düşünüyorum
Pubg mobile emülatörden oynamak yasak. Sadece gameloopdan oynanabiliyor. Onu da Pubg yapımcıları geliştirdi. Araştırdığım kadarıyla böyle.

Öyle bir şey olmasını istemem Pubg mobile ilk çıktığında açmıştım hesabı 5 yıllık var.

Bu kadar kaliteli ve güvenilir olan BlueStacks 5'teyken ban yeme olasılığını çok daha düşük buluyorum durup dururken neden ban atılsın bu gibi durumlarda ban açtırılabilir diye düşünüyorum.

Oyuncuları kendi yaptıkları emülatörlerinden oynatmayı amaçladıkları için olabilir mi acaba? Oyuncuların gidip başka emülatörlerden oynamalarını istemiyorlar bu yüzden de kendi emülatörlerini yaptılar ve bundan sonra da başka emülatörlerden oynayanlara PUBG Mobile'ın Ban Pan güvenlik sistemi algılayıp direkt bildiğim kadarıyla kalıcı ban atılıyor ve hiçbir şekilde o ban açılmıyor. Konu güvenilir ve kaliteli olması değil. GameLoop ile PUBG Mobile'ın yapımcıları aynı, sizce PUBG Mobile'ın yapımcılarının yaptığı emülatörden mi yoksa başka birinin yaptığı emülatörden mi oynarsak ban yeme ihtimalimiz olur bir düşünün derim?

Bu arada PUBG Mobile'ın BlueStacks ile GameLoop karşılaştırmasını bu videodan görebilirsiniz. BlueStacks'in daha iyi performans sergilediğini anlayacaksınız.

Herhalde direkt videonun tarihine falan hiçbirşeyine bakmadan bu videoyu attınız sanırım? Attığınız video 1 yıl önce çekilmiş ve şu anki GameLoop ile bu GameLoop sürümünde performans olarak dağlar kadar fark var. Ben bizzat kendim de BlueStacks'den oynamayı denemiştim ve kendi sistemimle 30 FPS zar zor alıyordum, ayrıca doğru düzgün hareket dahi edemiyordum. Sonradan GameLoop indirdim ve şu an kasma donma olmadan 90 FPS oynayabiliyorum. Sizce bu eski videoya mı inanalım, benim bizzat kendi deneyimime mi inanalım?

Öyle bir şey olmasını istemem PUBG Mobile ilk çıktığında açmıştım hesabı 5 yıllık var.

İşte hocam ben demesem BlueStacks öneren arkadaşlar yüzünden boşu boşuna 5 yıllık emeğiniz gidecekti, neyse ki bu konuyu görüp cevap vermişim size.

Son düzenleme:
Oyuncuları kendi yaptıkları emülatörlerinden oynatmayı amaçladıkları için olabilir mi acaba? Oyuncuların gidip başka emülatörlerden oynamalarını istemiyorlar bu yüzden de kendi emülatörlerini yaptılar ve bundan sonra da başka emülatörlerden oynayanlara PUBG Mobile'ın Ban Pan güvenlik sistemi algılayıp direkt bildiğim kadarıyla kalıcı ban atılıyor ve hiçbir şekilde o ban açılmıyor. Konu güvenilir ve kaliteli olması değil, GameLoop ile PUBG Mobile'ın yapımcıları aynı. Sizce PUBG Mobile'ın yapımcılarının yaptığı emülatörden mi yoksa başka birinin yaptığı emülatörden mi oynarsak ban yeme ihtimalimiz olur bir düşünün derim?

PUBG Mobile'da başka emülatörlerde oynamanın yasak olduğuna dair resmi bir açıklamanın linkini atabilirseniz ikna olabilirim. Çünkü sadece GameLoop üzerinden oynanmasını istemeleri sadece bir bahane olur. Ban yeme ihtimalinin minnacık kadar olduğuna adım kadar eminim. Ayrıca tekrar belirtmeliyim ki BlueStacks, GameLoop'a göre PUBG Mobile'da daha iyi performans sergilemekte ve bu YouTube'ta kanıtlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı