Bilgisayarda ara sıra takılmalar oluyor

VENOM91

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim PC ara ara takılmalar yaşıyor. Böyle YouTube'dan müzik dinlerken ses bozuk geliyor. Ardından bilgisayar kasıyor gibi oluyor ama sonra düzeliyor. Hard disk mi sorun acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini de paylaşırsan daha sağlıklı cevap bulabilirsin.
Belki RAM miktarı yetmiyor belki de işlemci yavaş geliyor. Yada bilgisayarın Windows 11 için yeterli değil.

Merhaba benim PC ara ara takılmalar yaşıyor. Böyle YouTube'dan müzik dinlerken ses bozuk geliyor. Ardından bilgisayar kasıyor gibi oluyor ama sonra düzeliyor. Hard disk mi sorun acaba?
Aynısı yaşıyordum sorun %90 HDD. HDD değiştirdim düzeldi benim sorunum.

Sistem özelliklerini de paylaşırsan daha sağlıklı cevap bulabilirsin.
Belki RAM miktarı yetmiyor belki de işlemci yavaş geliyor. Yada bilgisayarın Windows 11 için yeterli değil.
İ3 10100f işlemci 16 GB DDR4 ram GTX 970 ekran kartı b560 pro e anakart SSD 240 GB 500 GB hardisk sistem bu Windows SSD yüklü

İ3 10100f işlemci 16 GB DDR4 ram GTX 970 ekran kartı b560 pro e anakart SSD 240 GB 500 GB hardisk sistem bu Windows SSD yüklü
Donanım yeterli. Arka planda bir şey acaba sistem kaynaklarını mı kullanıyor yada virüs olabilir. İçlemci, bellek ve disk kullanımlarını görev yöneticisinden takip et. Takılma olduğunda illaki bir kullanım tepe noktası yapar.

Geri
Yukarı