Bilgisayarda aynı boyutta iki adet WindowsApps klasörü var

İşletim sistemi
Windows 10

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımdaki 480 GB SSD yetmemeye başladı. Ben de geçen hafta 1 TB'lık HDD taktım ve bazı oyunları HDD'ye taşıdım. Biraz önce Forza'nın geç açıldığını fark ettim. Oyun dosyalarına bakmak için SDD yani C: diskinde WindowsApps klasörüne baktım ve 160 GB olduğunu gördüm. Daha sonra HDD yani D: diskine girdim ve orada da WindowsApps klasörü olduğunu gördüm, aynı şekilde 160 GB idi. Acaba ben Forzayı hem SSD hem HDD'ye mi indirdim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bilgisayarımdaki 480 GB SSD yetmemeye başladı. Ben de geçen hafta 1 TB'lık HDD taktım ve bazı oyunları HDD'ye taşıdım. Biraz önce Forza'nın geç açıldığını fark ettim. Oyun dosyalarına bakmak için SSD yani C: Diskinde windowsapps klasörüne baktım ve 160 GB olduğunu gördüm. Daha sonra HDD yani D: Diskine girdim ve orada da windowsapps klasörü olduğunu gördüm, aynı şekilde 160 GB idi. Acaba ben Forza'yı hem SSD hem HDD'ye mi indirdim?

Klasik bir Windows sorunu bunu uygulamadan nere kurulduğuna bak nasıl yaparsın: Program ekle ve kaldır oradan Forza'yı bul ve gelişmiş seçeneklere tıkla ve aşağıda DLC'lerin olduğu yerde şuna göre filtrele var ona tıkla nereye kurulu olduğunu söyler ben öyle çözdüm ne deyim :)

Klasik bir Windows sorunu bunu uygulamadan nere kurulduğuna bak nasıl yaparsın: Program ekle ve kaldır oradan Forza'yı bul ve gelişmiş seçeneklere tıkla ve aşağıda DLC'lerin olduğu yerde şuna göre filtrele var ona tıkla nereye kurulu olduğunu söyler ben öyle çözdüm ne deyim :)
D diskine kurmuş ben SSD'de olmasını istiyorum direkt taşı desem olur mu?

Geri
Yukarı