Bilgisayarda başlat menüsü ve bildirimler çalışmıyor

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
CS:GO oynarken mavi ekran hatası aldım. Sonra bilgisayarım reset attı. Disk çalıştı, durdu, çalıştı falan böyle tekrarlama yaptı bunu yapınca mavi ekran veriyor sanırım diskin kablosunda bir şeyler var aylardır bu şekilde mavi ekran alıyorum. Mavi ekranların yine başladığını anlayınca kapattım. Tam kapanırken mavi ekran verdi ve bilgisayar şu an kafayı yedi.
Bilgisayarım yaptıklarımı kaydetmiyor. (Yazım hatam olursa kusura bakmayın acele ile yazdım)
Başlat menüsü, bildirimler çalışmıyor.

1589196712004.png

Resim açınca bu hatayı veriyor.

1589196793554.png

3 adet minidump dosyası:
@claus

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın konuyu hortlattım ama sorunun çözümünü hiçbir yerde bulamadım, siz nasıl çözmüştünüz hatırlıyor musunuz?
Sorun yok hocam, Mavi Ekran alıyor musunuz? Ona göre bir çözüm yolu bakalım

Ben sürekli mavi ekran aldığım için bilgisayar da iyice her şey bozulmuştu, ondan olmuştu bu sorun Bilgisayarı Sıfırlayıp çözdüm ve kimse de artık Mavi Ekran sorunuma çözüm bulamayınca şüphelendiğim 2 parça vardı 3 - 5 Ay Önce SSD Alıp Windows'u ona kurdum ve 2X8 RAM Alıp Eski Ram'in yerine taktım sorunumu öyle çözdüm.

Sorun yok hocam, mavi ekran alıyor musunuz? Ona göre bir çözüm yolu bakalım.

Ben sürekli mavi ekran aldığım için bilgisayar da iyice her şey bozulmuştu, ondan olmuştu bu sorun bilgisayarı sıfırlayıp çözdüm ve kimse de artık mavi ekran sorunuma çözüm bulamayınca şüphelendiğim 2 parça vardı 3 - 5 ay önce SSD alıp Windows'u ona kurdum ve 2x8 RAM alıp eski RAM'in yerine taktım sorunumu öyle çözdüm.
Mavi ekran hatası almıyorum, bilgisayarda yeni parça yok yaklaşık iki yıldır bilgisayarı aynı şekilde kullanıyorum. Sanırım benim de format atmam gerekecek bu sorunu çözmek için.

Geri
Yukarı