Bilgisayarda bir süre sonra ekran kararıyor

ekranı kararan

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
240 GB Hi Level SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
AMD Radeon R5
Anakart
Lenovo B51-35
İşlemci
AMD A8 7410
Ekran bir süre sonra kararıyor. Anakart entegresinde sıkıntı olduğunu söylediler değiştirdiler sorun halen devam ediyor. Bugün ekran testine soktum bilgisayarı görüntüler videoda mevcut kararmaya devam etti. Anlayan birisi yardımcı olsun. YouTube'da video izlerken, ekran değişimlerinde direkt ekran kararıyor uykuya alıp geri uyandırdığımda geri geliyor. Bunun sebebi nedir? Yazılımsal olarak birçok şeyi güncelledim ancak sorun değişmedi. Donanımsal olarak da anakart güç entegresi değişti o da çözüm olmadı. 3 ay önce SSD takılmıştı bilgisayara. Benzer durumu yaşayıp çözen olduysa yardım ederse çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran bir süre sonra kararıyor. Anakart entegresinde sıkıntı olduğunu söylediler değiştirdiler sorun halen devam ediyor. Bugün ekran testine soktum bilgisayarı görüntüler videoda mevcut kararmaya devam etti. Anlayan birisi yardımcı olsun. YouTube'da video izlerken, ekran değişimlerinde direkt ekran kararıyor uykuya alıp geri uyandırdığımda geri geliyor. Bunun sebebi nedir? Yazılımsal olarak birçok şeyi güncelledim ancak sorun değişmedi. Donanımsal olarak da anakart güç entegresi değişti o da çözüm olmadı. 3 ay önce SSD takılmıştı bilgisayara. Benzer durumu yaşayıp çözen olduysa yardım ederse çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende RX-570 kullanıyordum genellikle AMD ekran kartlarında oluyordu bu sorun ekran kartını değiştirerek çözmüştüm belki farklı bir yöntemle çözülüyordur ama bu kadar biliyorum.

Daha önceden Format atıp denendi mi bilmiyorum. Ama video ya göre yorumluyorum.
Tam ekranda Diğer Monitöre veriyordur belki.
Windows logo + P tuşu ile projektör ayarlarından Yinele seçin. Veya birinci ekranı.

Yeni konular

Geri
Yukarı