Bilgisayarda depolama alanı dolu diye format atılır mı?

Emro160

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşımın bilgisayarı çok kötü ama depolama alanı dolu diye format atacağım diyor dolu dediğimde 20GB 30 GB belki 40 GB bile boş yeri var ama dinlemiyor format atmak bu durumlar için gerekli mi ve zararlı mı?

Kesinlike hayır Windows klasörünün içindeki herhangi bir şeyi silmek program oyun vs şeylerin çalışmamasına neden olabilir hatta ve hatta Windows'u yeniden kurmak zorunda kalablirsiniz.

Onlar bildiğim kadarıyla gereksiz şeyler ben siliyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Kesinlike hayır Windows klasörünün içindeki herhangi bir şeyi silmek program oyun vs şeylerin çalışmamasına neden olabilir hatta ve hatta Windows'u yeniden kurmak zorunda kalablirsiniz.

Hocam ben genellikle siliyorum çünkü gereksiz dosyalar bulunuyor ve diski hızlandırıyor. "%temp%"

Kesinlike hayır Windows klasörünün içindeki herhangi bir şeyi silmek program oyun vs şeylerin çalışmamasına neden olabilir hatta ve hatta windowsu yeniden kurmak zorunda kalablirsiniz
Temp geçici dosyaların kaydedildiği ve gereksiz dosyaların vesaire depolandığı bir yer hocam. Silmekte sakınca yok. Onlarca defa sildim, bir kez bile sıkıntı yaşamadım.

Ben %temp%, prefetch ve temp içindeki dosyaları siliyorum bir de disk temizle yerinden hepsini seçip siliyorum.

Temp geçici dosyaların kaydedildiği ve gereksiz dosyaların vesaire depolandığı bir yer hocam. Silmekte sakınca yok. Onlarca defa sildim, bir kez bile sıkınt

Temp geçici dosyaların kaydedildiği ve gereksiz dosyaların vesaire depolandığı bir yer hocam. Silmekte sakınca yok. Onlarca defa sildim, bir kez bile sıkıntı yaşamadım.
Evet Tempde sorun yok ben System dosyalarını kastetmiştim

Geri
Yukarı