Çözüldü Bilgisayarda DualSense kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dunkel.heit

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İlk başlarda Xbox 9. nesil kol düşünüyordum ama bunca zamandır DualShock kullandığım için, tasarımına alışık olduğum için DualSense almaya karar verdim. Duyduğum kadarıyla Steam'den alınan oyunlarda kablolu kullanırken adaptive triggers destekliyormuş. Resmi olmayan bir yazılım ile de Game Pass, Steam, Origin vb. platformlarda kablosuz olarak adaptive Triggers'i aktifleştirebiliyormuşuz. Bu söylemler doğru mu? Bir de sormak istediğim adaptive Triggers'in çalışma mantığı nasıl? DS'nin içinde bulunan yazılım sayesinde tuş sertleşip yumuşak mı oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PS5 konsoluna sahibim bende sizin gibi ilk önce kararsız kalmıştım dualsensin kendi uygulaması ile hem kablolu hem kablosuz bağlantı yapabiliyorsunuz kendinize özgü ayarları yapıp ister yumuşaklık ister sertlik veya taramalı tüfek gibi yapabiliyorsunuz.

Merhaba, PS5 konsoluna sahibim bende sizin gibi ilk önce kararsız kalmıştım dualsensin kendi uygulaması ile hem kablolu hem kablosuz bağlantı yapabiliyorsunuz kendinize özgü ayarları yapıp ister yumuşaklık ister sertlik veya taramalı tüfek gibi yapabiliyorsunuz.
Bahsettiğiniz uygulamaya nasıl ulaşabilirim ? Link bırakabilir misiniz ?

Çözüm
Bahsi geçen uygulamayı Steam'den almanızı tavsiye ederim. Uygulamayı tasarlayan adam uygulamayı Steam'e getirdikten sonra Github versiyonuna güncelleme getirmedi yani eski bir sürümünü kullanıyor olursunuz. Ben satın alırken 6TL'idi fakat zam gelmiş 30TL olmuş.
Steam mağaza sayfasını paylaşabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı