Çözüldü Bilgisayarda Gamenote H2002D model kulaklığın mikrofonu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Gamenote H2002D model kulaklığa sahibim, fotoğraf atacağım arkadaşımla konuşmaya çalıştığımda sesi gelmiyor. Mikrofon bozuktur diyecekler için mikrofonu telefona taktım çalıştı, kulaklıkta ses geliyor ama arkadaşıma ses gitmiyor kablolar böyle (not: kabloları içine soktum resimde tam sokulu değil gibi gözüküyor)

IMG_20230401_192348.jpg

@Yener K. @6Miller8 hocam çözüm biliyor musunuz?

Tekrar ses sürücüsü kurup deneyin.

Yok hocam olmadı tuhaf bir şey Discord girdim orada mikrofon olduğunu algılıyor ama mikrofondan ses gelmiyor telefonda ama geliyor.

Tekrar ses sürücüsü kurup deneyin.

Hocam bir şey diyeceğim yaptım ama hocam sorun ben mikrofonu kulaklığa tam oturtmamışım ondanmış kusura bakmayın vallahi 😂

Son düzenleme:
Yok hocam olmadı tuhaf bir şey Discord girdim orada mikrofon olduğunu algılıyor ama mikrofondan ses gelmiyor telefonda ama geliyor.

Hocam bir şey diyeceğim yaptım ama hocam sorun ben mikrofonu kulaklığa tam oturtmamışım ondanmış kusura bakmayın vallahi 😂
Keşke baştan söyleseydim oradaki çizik sol tarafa gelecek diye.😂 İyi forumlar hocam.

@LutherHere kilitli konumda etmesi lazım. Uyku modunda etmez. Konuda tam oturmuş dediğiniz için o kısmı atladım.

Mikrofon sesini kontrol edebilirsiniz.

Dediğim gibi ses ayarı menüsünden.

Geri
Yukarı