Bilgisayarda hiçbir program açılmıyor

arda307

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda programların hiçbirinin çalışmadığını gördüm.
Hiçbir program çalışmıyor ve açılmıyor böyle bir program yok hatası veriyor. Format mı atmam gerek?

Nasıl oluyor bilmiyorum.

Telefon internetini kablo ile bağlayıp driver kurabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama en iyisi usb den 0 kurulum yapman.

Telefon internetini kablo ile bağlayıp driver kurabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama en iyisi USB'den 0 kurulum yapman.

Gerek kalmadı. Şansıma USB Flashlardan birinde eski bilgisayarıma yüklediğim driverlardan biri kalmış onu yükledim.

Telefonunu USB kablosuyla bilgisayara bağladıktan sonra cihazınız üzerinden USB ayarlarından tethering seçeceksin.

Şimdi de başka sorun çıktı. Driver indirdikten sonra yeniden başlattım ve Windows Başlatılıyor da kaldı. Nasıl çözeceğim? ASUS BIOS'ta Güvenli Mod açamıyorum

Şimdi de başka sorun çıktı. Driver indirdikten sonra yeniden başlattım ve Windows başlatılıyor da kaldı. Nasıl çözeceğim? ASUS BIOS'ta güvenli mod açamıyorum.

Hocam diskinizde bir problem var gibi duruyor. Öncelikle yeniden bütün diski silip format atın. Eğer hala sorun çıkartıyorsa başka bir disk üzerinde Windows'u kurup deneyin. Eğer o diskle bir sorun çıkmazsa mevcut diski teknik servise gönderin.

Hocam diskinizde bir problem var gibi duruyor. Öncelikle yeniden bütün diski silip format atın. Eğer hala sorun çıkartıyorsa başka bir disk üzerinde Windows'u kurup deneyin. Eğer o diskle bir sorun çıkmazsa mevcut diski teknik servise gönderin.
Daha yeni SSD aldım 1 ay bile olmadı. Neden oldu bilmiyorum

Daha yeni SSD aldım 1 ay bile olmadı. Neden oldu bilmiyorum

Hocam benim kuzenimin de aldığı SSD sorunlu çıkmıştı. Marka da güvenilir ve kaliteli bir marka olan Kingston'du. Görünürde hiçbir problem yoktu ama işletim sistemi kuramıyorduk kurmayı başlarsak bile açılmıyor aynı sizin gibi yükleniyorda kalıyordu.

Hocam benim kuzenimin de aldığı SSD sorunlu çıkmıştı. Marka da güvenilir ve kaliteli bir marka olan Kingston'du. Görünürde hiçbir problem yoktu ama işletim sistemi kuramıyorduk kurmayı başlarsak bile açılmıyor aynı sizin gibi yükleniyorda kalıyordu.

Yok ben açtım ama Driverları kuramıyorum. Şu an ekran kartı falan driver kurarken hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı