Bilgisayarda internet yokken Windows ürün anahtarı istiyor

Untouchablee

Hectopat
2 hafta önce aldığım bilgisayara Windows 10 Pro 1803 versiyonunu kurmuştum. 1 hafta önce de internet üzerinden 13 TL'ye bir ürün anahtarı alıp etkinleştirmiştim. Bugün internet bağlantısı olmadan bilgisayarımı açmayı deneyince ürün etkinleştirilemedi hatası aldım. Bu neden kaynaklıdır? Nasıl düzeltilir? Boşu boşuna mı bu ürün anahtarını aldım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağa bağlı bir anahtar almış olmalısınız. Saçma gelebilir ancak ben de diz üstü bilgisayarımı kurumun koduyla aktif hale getirdiğimde, eğer kurumun ağına bağlanmaz ise 2-3 gün sonra bu hatayı alıyordum. Kurum ağına bağlandığında ise aktivasyon meselesi otomatik olarak halloluyordu.
Eğer güncelleme sonrası bir problem yaşıyorsanız aynı kod ile tekrar aktifleştirmeyi deneyin.

Ağa bağlı bir anahtar almış olmalısınız. Saçma gelebilir ancak ben de diz üstü bilgisayarımı kurumun koduyla aktif hale getirdiğimde, eğer kurumun ağına bağlanmaz ise 2-3 gün sonra bu hatayı alıyordum. Kurum ağına bağlandığında ise aktivasyon meselesi otomatik olarak halloluyordu.
Eğer güncelleme sonrası bir problem yaşıyorsanız aynı kod ile tekrar aktifleştirmeyi deneyin.
Bende yazın oem key aldim ilk mak key verdiler söyledim retailini gonderdiler 7.5 tl vermistim 4 aydir internete bagli degil cihaz bir sorun olmadı keyde.
Güncelleştirme falan gelmiyor. Nasıl çözerim bunu? Daha doğrusu, çözülebilir birşey mi bu?

Güncelleştirme falan gelmiyor. Nasıl çözerim bunu? Daha doğrusu, çözülebilir birşey mi bu?
ayarlara tıkla güncelleştirme ve güvenlik tıkla etkinleştirme secegine gir ürün anahtarınız etkin değil der orda su anahatarı gibi anahtar var tıkla ona interneti kapat bu işlemleri yapmadan ve arattır.. windows etkinleştirildi yazacak. Eğer bu işlemlerde ürün anahtarını bulmazsa ise bu işlemlerin aynısını interneti açıkken dene. Ürün anahtarını değiştire girmeyeceksin..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı