Çözüldü Bilgisayarda Joystick Titreşmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PES 2021 oynuyorum ve ayarlarda kullandığım kol için "USB Joystick" diyor ve oynarken herhangi bir titreşim yapmıyor. Ama aynı kolu kuzenimin bilgisayarına taktığımda "Titreşimli USB Kontrolcüsü" (Tam olarak ne yazdığını hatırlamıyorum ama Türkçesi bu.) yazıyor ve oynarken de çok güzel şekilde kol titreşiyor. Sorun ne olabilir?

Benim sistemim: Ryzen 3 3100
RX 550
B450M-A PRO Max

Kuzenimde de 7. nesil i5 işlemciye sahip bir laptop var, diğer özelliklerini bilmiyorum.

Çözüm
Bu sürücüyü kurdum zaten ancak işe yaramadı.
Ayrıca şu videodaki yazılımı da dener misiniz? Yorumlardaki kişiler sürücünün işe yaradığını belirtmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sürücüyü kurdum zaten ancak işe yaramadı.
Ayrıca şu videodaki yazılımı da dener misiniz? Yorumlardaki kişiler sürücünün işe yaradığını belirtmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Denilenleri yaptım, aynı ekran çıktı ancak titreşim hala tepki vermiyor.

Video da verdiğim sürücü dahilinde oyun kolunun da sürücüsünü siler misin? Bu denetim masasından belirttiğim kısımdan. Sonrasında kolu çıkar tak öyle dene bakalım.
Hocam önce PL-2596 için kurduğum sürücüyü sildim daha sonra "Aygıtı Çıkar" dedim ardından yeniden taktım. Verilen sürücüyü kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım, şu anda titreşim motoru çalışıyor. Çok teşekkürler.

Hocam önce PL-2596 için kurduğum sürücüyü sildim daha sonra "Aygıtı Çıkar" dedim ardından yeniden taktım. Verilen sürücüyü kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım, şu anda titreşim motoru çalışıyor. Çok teşekkürler.
Sevindim :). İyi oyunlar.

Geri
Yukarı