Bilgisayarda kullanmam için Joystick kol tavsiyesi

Darksandor

Kilopat
Herkese iyi sosyaller, kendimi bildim bileli bilgisayar oyuncusuyum. Son zamanlarda PS4 ile daha fazla zevk almaya başladım, bunun nedeni kolu ile oynamasının çok keyifli oluşuydu.

Daha 3 ay önce RX 5700 XT'li bir bilgisayar topladım, PS4 almak istemiyorum lakin PS4 kolunu kullanmak istiyorum şu aralar araştırmaya başladım Monster'ın Pusat Wireless Gamepad'ini gördüm ama çokta içim ısınmadı açıkçası.

Bu konuyu açmamın nedeni bilgisayar için joystick/oyun kolu önerisi istememdir.

Joystick ile oynamak harika bir his veriyor ve o yumuşak işleyişe bayılıyorum.

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

Bütçe nedir ? 200 TL altı ise Monster alabilirsiniz. Çok dayanıklı uzun ömürlü olur mu bilmem. Onun dışında XBOX kolu ve MSI kolu güzel.

Xbox kolu çok güzel. Bilgisayarınızda bluetooth adaptörü ya da yerleşik bluetooth yoksa, usb wireless adaptörü ile satın alın bence, amazon.com üzerinde uygun fiyata kol ve adaptör bulabilirsiniz. Ayrı da satılıyor sanırım. Wireless adaptörün avantajı PC'de oynarken kola 3.5mm kulaklık jakı takıp kulaklığı bilgisayara bağlamadan kullanabiliyorsunuz. Bu özellik bluetooth ile çalışmıyor. Sadece kontrolcü çalışıyor. Bilginiz olsun.

Xbox kolu çok güzel. Bilgisayarınızda bluetooth adaptörü ya da yerleşik bluetooth yoksa, usb wireless adaptörü ile satın alın bence, amazon.com üzerinde uygun fiyata kol ve adaptör bulabilirsiniz. Ayrı da satılıyor sanırım. Wireless adaptörün avantajı PC'de oynarken kola 3.5mm kulaklık jakı takıp kulaklığı bilgisayara bağlamadan kullanabiliyorsunuz. Bu özellik bluetooth ile çalışmıyor. Sadece kontrolcü çalışıyor. Bilginiz olsun.
Bilgilendirmeler için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı