Bilgisayarda KMSpico olup olmadığı nasıl anlaşılır?

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
CMD'ye slmgr -dlv yazdım ve bu çıktı:

1686247982127.png

Format atıp Windows 11 geçtim. internete Windows 11 Pro key Free yazıp ilk çıkanı alıp etkinleştirmeye çalıştım fakat süresi dolmuştu. Windows 10 kullanıyorkende CMD ile etkinleştirme yapmıştım. KMSpico olması için illa uygulamayı indirmem mi lazım yoksa CMD veya internetteki Free kodlar aracılığı ile bulaşabiliyor mu bu şey?

Not: Başka bir konuda eğer yukarıdaki resimdeki yazıların aynısı yazıyorsa etkinleştirme kodunu kaldırmak yeterli. Tarama yapmaya gerek yok demiş birisi.

1686248744138.png

Slmgr /xpr komudunu yazınca bu çıkıyor. Sanırım İnternetten crackli key yaptığım için Windows kabul etmiyor inşallah KMSpico değil.

Son düzenleme:
KMSpico olması için illa uygulamayı indirmem mi lazım = Evet
KMSpico olsa bildirim modunda değil aktif olurdu. Sisteminiz aktif değil yani lisans yok.

Yukarıda yazdığım gibi sadece Windows 11 geçtikten sonra ayarlardan etkinleştirmeye çalıştım CMD'den hiç kod yazmadım.

Şimdi internetten bulursam key almaya çalışıcağım güvenilir site araştırırım.

Yukarıda yazdığım gibi sadece Windows 11 geçtikten sonra ayarlardan etkinleştirmeye çalıştım CMD'den hiç kod yazmadım.

Neyi öğrenmeye çalıştığını anlayamıyorum. Sisteminde KMSpico yok. Lİsans da yok (Girdiğin lisansı kabul etmemiş). Sadece format atılmış ve şuan deneme sürecinde. Aktif etmen için lisans girmen gerekir.

Temiz kurulum at. Gerekirse lissansız kullanın.

Ben CS:GO ve Forza 4 indirmiştim yine temiz kurulum atacağım. Bu sefer gidip 100-150TL'ye bir şey alacağım. 2 saat arayla 2 kere sıfırlamış olacağım PC'yi.

Temiz kurulum at. Gerekirse lissansız kullanın.

Neyi öğrenmeye çalıştığını anlayamıyorum. Sisteminde KMSpico yok. Lİsans da yok (Girdiğin lisansı kabul etmemiş). Sadece format atılmış ve şu an deneme sürecinde. Aktif etmen için lisans girmen gerekir.

Hocam format attım ve etkinleştirme türü Retail key oldu.

Bunda bir sıkıntı oluyor mu? Ayrıca Retail olsa bile şu an etkinleştirilmedi Windows demek ki süresi dolmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı