Bilgisayarda kullanım için DualSense almaya değer mi?

Kesinlikle değer. Cidden muazzam bir kol. Steam'de bulunan DSX uygulamasını satın alarak kolun tüm özelliklerine tam erişim sağlayabilirsiniz. Ben oldukça memnunum.

Size ne kadar hitap eder bilmem, ben bundan aldım memnunum. PES ve çeşitli araba yarışları oynuyoruz. Önce bunla deneyeyim dedim, sonra sararsa pahalısını alırım dedim ama gerek kalmayacak gibi.

Size ne kadar hitap eder bilmem, ben bundan aldım memnunum. PES ve çeşitli araba yarışları oynuyoruz. Önce bunla deneyeyim dedim, sonra sararsa pahalısını alırım dedim ama gerek kalmayacak gibi.

Çakma bu bilginize.

Oyun kolu almayı düşünüyorum ve maksimum 2.5 bin TL bütçem var. Sizce DualSense almaya değer mi yoksa başka kollara mı bakmalıyım?

Açıkçası eğer Steam kullanıyorsanız, Steam input sayesinde hangi kolu kullandığınızın pek bir önemi yok. Gidip 200TL'lik USB kolu, Xbox kolu destekleyen oyunlarda kullanabilirsiniz.

Hangi kolu seviyorsanız onu alın, ama işletim sisteminizin kolu desteklediğinden emin olun.

Çakma demeyelim de ne olduğu belirsiz bir marka.
Soldan baksak çakma sağdan baksak çakma. Belirsiz marka demek yerine çin malı demek daha mantıklı. 500 liraya değmez. 1000 daha koy orjinalini al.

Steam input sayesinde hangi kolu kullandığınızın pek bir önemi yok.
Oyunlarda Xbox tuşlarını gösteriyor, simüle edildiği için. Özellikle orjinal ps4 kolu olanlar için çok kötü bir durum. Şahsen alacak olsam Xbox alır kafam rahat olur, Windows ile direkt uyumlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı