Bilgisayarda masaüstü geliyor ama hiçbir uygulama yok

polikalo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dün gece bilgisayarım açıkken bir anda güç kablosu çekildi ve tekrar açtığımda 1.5 saat falan bir şeyler yüklendi. Şu an ise şifre girme yerine geldiğimde 5dk bekletiyor ve masaüstü geliyor fakat hiçbir uygulama yok, hiçbir şeye tıklanmıyor. Yardım edebilir misiniz?

Çalışır mı bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.
CTRL+alt+delete basıp Görev Yöneticisi'ni aç yukarıda dosya yazması lazım oraya gel yeni görev oluştur explorer.exe yazmayı deneyebilirsiniz.

İmleç yükleniyorda kaldı öyle bir şey olduğunu sanmıyorum dün gece bir anda kapatmamla alakası var herhalde bilgisayarın bir parcasina bir şey oldu.

Klavyedeki windows tuşu ile r tuşuna aynı anda bastığında çalıştır diye pencere gelir. Oradaki metin kutusunun içine explorer.exe yazın. Ekrandaki tüm ikonlar gelecektir. Aynı işlemi @Yağız demirtaş 'ın dediği şekilde de yapabilirsiniz. Görev yöneticisini açmak için Ctrl+Shift+Esc tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz:
Çalışır mı bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.
CTRL+alt+delete basıp Görev Yöneticisi'ni aç yukarıda dosya yazması lazım oraya gel yeni görev oluştur explorer.exe yazmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı