Bilgisayarda RAT mı var?

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar bir Discord sunucusunda gördüm CMD'ye netstat yazınca RAT varsa belli oluyormuş diye normal de netstat -an I find "25" ile RAT var mı diye bakılmadığını biliyorum ancak yine de bakmak istedim ve garip IP adresleri çıktı bilgisayarım da RAT var mıdır?
Not: Konuyu açmadan önce Rehber: Windows Zararlı Yazılım Temizleme bu rehberdeki her şeyi yaptım (Rescue Disk dışında) ve 1-2 dosya dışında hiçbir şey bulmadılar ve şu an da bilgisayarımda aktif olarak da Norton kullanıyorum.
1660662345369.png

1660662391131.png

Dosya Ekleri

• 1660662485776.png
    1660662485776.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 54

Linke tıklayarak bilgisayarınızda rat olup olmadığını görebilirsiniz :)

Linke tıklayarak bilgisayarınızda RAT olup olmadığını görebilirsiniz :)
DarkComet kendisi RAT programı diye biliyorum ama.

Linke tıklayarak bilgisayarınızda RAT olup olmadığını görebilirsiniz :)

Böyle program işe yarar mı bilmem.

Arkadaşlar bir Discord sunucusunda gördüm CMD'ye netstat yazınca RAT varsa belli oluyormuş diye normal de netstat -an ı find "25" ile RAT var mı diye bakılmadığını biliyorum ancak yine de bakmak istedim ve garip IP adresleri çıktı bilgisayarım da RAT var mıdır?
Not: Konuyu açmadan önce Rehber: Windows Zararlı Yazılım Temizleme bu rehberdeki her şeyi yaptım (Rescue Disk dışında) ve 1-2 dosya dışında hiçbir şey bulmadılar ve şu an da bilgisayarımda aktif olarak da Norton kullanıyorum.
Eki Görüntüle 1487796
Eki Görüntüle 1487797

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp netstat -b yazın. Orada bağlantılı uygulamalar görünür.

Yeni konular

Geri
Yukarı