Bilgisayarda Trojan çıktı

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar sadece daha yapabileceğim bir şey var mı onu soruyorum.

Çıktığında Kaspersky hemen uyarı verdi ben de sildirdim ona yeniden başlatarak, temp ve prefetch dosyalarını sildim, rkill ile tarama yaptım, isterseniz "reg." dosyasını atabilirim. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım. Daha yapmam gereken bir şey var mı?

1609222588905.png

Geçmiş olsun. Birde windows defender ile tarama yapmayı dene işin güvenli olsun. Birde ne olur ne olmaz hesap şifrelerini değiştirebilirsin.

Çıktığında Kaspersky hemen uyarı verdi ben de sildirdim ona yeniden başlatarak, temp ve prefetch dosyalarını sildim, rkill ile tarama yaptım, isterseniz "reg." Dosyasını atabilirim. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım. Daha yapmam gereken bir şey var mı?

Eki Görüntüle 806054

Ne olur ne olmaz Windows dosyalarını temizlemek adına, kişisel dosyalarınızı silmeden Windows'u sıfırlayabilirsiniz.

Çıktığında Kaspersky hemen uyarı verdi ben de sildirdim ona yeniden başlatarak, temp ve prefetch dosyalarını sildim, rkill ile tarama yaptım, isterseniz "reg." dosyasını atabilirim. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım. Daha yapmam gereken bir şey var mı?

Eki Görüntüle 806054
Yapabileceğini yapmışsın.

Geri
Yukarı