Bilgisayarda üst üste çıkan sorunlar

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Arkadaşlar dün oyundan çıktım ve görev çubuğunda ki Google ve Edge kayboldu. Görev çubuğunun sağ altında bulunan ses, mikrofon, internet erişimi gibi ibareler de yok oldu yalnızca saat ve başlat düğmesiyle ara düğmesi bulunuyor. Fakat tıklandığında hiçbir sonuç ortaya çıkmıyor. Ayrıca bu sorundan 15 dakika sonra da ekranda göz kırpmalar başladı. Ayarlardan bir yere tıkladığımda mesela ekran yarım saniyeliğine siyah ekran oluyor ve gidiyor akabinde tüm programları da kapatıyor. Bilgisayarı bugün format attırmaya götürmeyi planlıyorum onun öncesinde son bir çare olarak ne yapmamı önerirsiniz?

Sistemim: RTX 2060, Ryzen 5 2600, 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmaya götürmek yerine kendin format atmayı öğrenip kendin atmanı öneririm. Bilgisayarcılara güven olmuyor, crackli aktifleştirlimiş Windows ve istenmeyen bir sürü gereksiz yazılım ile birlikte yüklüorlar genellikle. Ya da Kaspersky kurup interneti kapatıp bir gün bilgisayarı kendini toplaması için salmayı deneyebilirsin.

Sakın bilgisayarcıya götürmeyin. Kendiniz öğrenin format atın. Hem para alıyor, hem de gereksiz programlar yüklüyorlar. Eskiden bana Deep Freeze yükledi bir tanesi. Kaldırmak için çok uğraştım. O gün bugündür bilgisayarcıya format için gitmem. Bedavaya kendim atarım formatımı.

Arkadaşlar dediğiniz gibi kendim format atmayı öğrendim ve attım düzeldi her şey için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı