Üst üste "amd_chipset_software" yazılımını çalıştırmak

100110110101

Decapat
Daha fazla  
Bugün ses denetim masasını kurcalarken yanlışlıkla bozdum ve belki düzelir diye daha önce, Windows'u kurduktan sonra eksik sürücüleri bulması için yüklediğim ''amd_chipset_software_2.10.13.408.exe" programını tekrar çalıştırayım dedim fakat pek bilemediğim için kararsız kaldım, zaten yüklü olan sürücülere bir zarar verir mi yoksa güncellemek içinde kullanabilir miyim merak ediyorum.

Hiçbir zararı yok. İsterseniz exe'yi 10 kere çalıştırın üst üste. Size kurulum ekranı geliyor zaten, mevcut sürümü isterseniz tekrar yükleyebilirsiniz. Dosya doğrulama gibi düşünün.
Güncellemek icin de kullanabilirsiniz tabii. Ustune kurmak gibi bir durum yok Chipset sürücüsünde. Kuruluma başladığınızda eski dosyalar kaldırılır, yeni dosyalar tekrar yüklenir.

Son düzenleme:
Hiçbir zararı yok. İsterseniz exe'yi 10 kere çalıştırın üst üste. Size kurulum ekranı geliyor zaten, mevcut sürümü isterseniz tekrar yükleyebilirsiniz. Dosya doğrulama gibi düşünün.
Bana pek güncelliyor gibi gelmedi eminsiniz değil mi? Yüklü sürücüleri bozmaz umarım.

Ekran görüntüsü 2021-02-19 132758.png

Güncellemek icin de kullanabilirsiniz tabii. Ustune kurmak gibi bir durum yok Chipset sürücüsünde. Kuruluma başladığınızda eski dosyalar kaldırılır, yeni dosyalar tekrar yüklenir.
Düzenlemenizi yeni gördüm teşekkürler.

Emin olmasam niye anlatayım? İsterseniz yapmayın. Eksik sürücünüz chipset ile alakalı ise hepsi karşınızda zaten. Baska bir sey sürücü ile alakalı ise yapmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı