Uygulamaya fareyi getirince üst üste gruplanıyor

Slaughter151515

Hectopat
Görev cubuğunda mesela 2 tane Chrome varken uygulamaya fareyi getirince üst üste gruplanıyor. Bunu nasıl yan yana yaparım?

Resimde gördüğünüz gibi üst üste gruplandırıyor ve sadece yazıları yazıyor. Ben ekranlarını yan yana görmek istiyorum yardım edebilir misiniz?

Windows10 kullanıyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev cubuğunda mesela 2 tane Chrome varken uygulamaya fareyi getirince üst üste gruplanıyor. Bunu nasıl yan yana yaparım?

Resimde gördüğünüz gibi üst üste gruplandırıyor ve sadece yazıları yazıyor. Ben ekranlarını yan yana görmek istiyorum yardım edebilir misiniz?

Windows10 kullanıyorum.

Eki Görüntüle 558112

Peek ozelliğini etkinleştirin.
Windows Gezginini açın, Bu Bilgisayar bölümüne sağ tıklayın "özellikler" seçeneğine tıklayın. Sol taraftan "Gelişmis Sistem Ayarları" seçeneğini seçin, Windowsun görünümünü ve performansını değiştir seçenegine tıklayın ve açılan listeden "Peek özelliğini etkinleştir kutucuğunu aktifleştirin, uygula ve tamam butonlarına tıklayın.

Peek ozelliğini etkinleştirin.
Windows gezginini açın, bu bilgisayar bölümüne sağ tıklayın "özellikler" seçeneğine tıklayın. Sol taraftan "gelişmis sistem ayarları" seçeneğini seçin, Windows'un görünümünü ve performansını değiştir seçenegine tıklayın ve açılan listeden "peek özelliğini etkinleştir kutucuğunu aktifleştirin, uygula ve tamam butonlarına tıklayın.

Peek özelliği zaten etkinmiş tiki kaldırıp tekrar etkinleştirdim bir şey değişmedi maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı