Çözüldü Bilgisayarda uyku modunu açınca ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M. Akif

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yarım saat boş bıraktım kardeşim oynuyordu o sırada, oyundan çıkmak istemiş yapamayınca annemi çağırmış annemde Windows tuşuna basıp uyku moduna almış daha sonra bilgisayar uykudayken klavyede tuşa basıp açmışlar ancak ekran simsiyah ve güç tuşuda kapatmıyor bilgisayarı. Nasıl düzelir bu?

Kardeşinize bir sorar mısınız tam olarak ne yapmışlar bilgisayara.
Sordum zaten, oyundan çıkacaktım nasıl yapacağımı bilmediğim için annemi çağırdım dedi, annemde şu tuşa basıp (win tuşu) uykuya aldım sonra tekrar klavyede bi tuşa bastım ışıklar yandı ekran gelmedi dedi
Uykuya alma amacı bilgisayarın sıcak olduğunu düşünmesiymiş, PUBG oynuyordu kardeşim tabi ısınacak.

Bilgisayarı yarım saat boş bıraktım kardeşim oynuyordu o sırada, oyundan çıkmak istemiş yapamayınca annemi çağırmış annemde Windows tuşuna basıp uyku moduna almış daha sonra bilgisayar uykudayken klavyede tuşa basıp açmışlar ancak ekran simsiyah ve güç tuşuda kapatmıyor bilgisayarı. Nasıl düzelir bu?
Son çare fişi çekip tekrar takmayı deniyorum, yapabileceğim birşey yok.

Geri
Yukarı