Bilgisayarda virüs mü var?

GhosTKing76

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Sabah kalktım TTNET zaten kötü internet yoktu sonra Kaspersky'den bildirim geldi adınızın özgünlüğü falan bir şey yazıyordu. Şifreleme falan sonra girdim authrory diye bir kullanıcı mı ne var. Bilgisayarımda anlamadım modem falan sertifika yazıyordu biraz buradan araştırdım yine o konuyla karşılaşan arkadaş vardı orada onaylayın yazıyordu bende aynısını yaptım sonra bir daha taradım bir şey yoktu benim bilgisyarımda malwarebyte var onunla alakalı olabilir mi bir sürü indirlilmeye çalışılan olmuş Kaspersky durdurmuş normal mi korkuyorum bu konuda profesyonel biri cevap verirse gerçekten sevinirim.
Buna izin vereyim mi?

1690194030683.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytesı sonradan kurduysan, kaspersky yerine geçmiş olabilir. İstersen malwarebytesın aktif korumalarını, premiumunu falan devre dışı bırak ve sadece tarama yapmak için kullan.

Merhaba öncelikle. Sabah kalktım TTNET zaten kötü internet yoktu sonra Kaspersky'den bildirim geldi adınızın özgünlüğü falan bir şey yazıyordu. Şifreleme falan sonra girdim authrory diye bir kullanıcı mı ne var. Bilgisayarımda anlamadım modem falan sertifika yazıyordu biraz buradan araştırdım yine o konuyla karşılaşan arkadaş vardı orada onaylayın yazıyordu bende aynısını yaptım sonra bir daha taradım bir şey yoktu benim bilgisyarımda malwarebyte var onunla alakalı olabilir mi bir sürü indirlilmeye çalışılan olmuş Kaspersky durdurmuş normal mi korkuyorum bu konuda profesyonel biri cevap verirse gerçekten sevinirim.
Buna izin vereyim mi?

Eki Görüntüle 1874493
Hocam anlamadım detaylı anlatır mısınız?

Malwarebytes'ı sonradan kurduysan, Kaspersky yerine geçmiş olabilir. İstersen Malwarebytes'ın aktif korumalarını, premiumunu falan devre dışı bırak ve sadece tarama yapmak için kullan.

Premium kullanmıyorum ama authorary diye bir kullanıcı mı var bilgisayarda anlamadım öyle yazıyor.

Hocam anlamadım detaylı anlatır mısınız?

Kaspersky'den bana şifrelenmiş verileriniz var adınızın özgünlüğü olmayabilir gibi bir şey yazıyordu ne demek bu.

Okurken beynim zonkladı, noktalama ve Türkçe çok kötü.

Profilin bayağı iyiymiş (!)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı