Bilgisayarda virüs olduğu nasıl anlaşılır?

Hocam yok o işlem tamam fakat yine hızlı bitiyor. Format atmak istemiyorum. Klavye ışığı PSU'dan, donma kasma driverdan kaynaklanıyor olabilir mi?

Hocam PSU'dan kaynaklı olabilir. PSU dediğiniz gibi kötü ve güçsüz ise sistemi tam olarak besleyemiyor olabilir. Sistem sıfırlandığı günden beri hiç sağlıklı çalışmıyor mu? O günlerden birine sistem geri yükleme yapmayı deneseniz?

Hocam PSU'dan kaynaklı olabilir. PSU dediğiniz gibi kötü ve güçsüz ise sistemi tam olarak besleyemiyor olabilir. Sistem sıfırlandığı günden beri hiç sağlıklı çalışmıyor mu? O günlerden birine sistem geri yükleme yapmayı deneseniz?

Everest marka 500W. Hayır hocam gereksiz crdownload’lar, kapatırken isimsiz bir uygulamalar falan oluyordu ama bu sorunlarla ilk defa karşılaşıyorum.

Everest marka 500W. Hayır hocam gereksiz Crdownload'lar, kapatırken isimsiz bir uygulamalar falan oluyordu ama bu sorunlarla ilk defa karşılaşıyorum.

Hocam sorunun ne olduğunu bilmeden yorum yapmak istemiyorum. Ben size PSU alın desem sorun çözülmezse sizi zarara sokucak maddi açıdan. En fazla formatlayın çözülmezse tekrar yazın tartışalım diyebilirim şu an. Aklıma çözüm yolu gelirse tekrar yazarım buraya.Şimdilik en doğrusu bu olacak gibi.

Hocam sorunun ne olduğunu bilmeden yorum yapmak istemiyorum. Ben size PSU alın desem sorun çözülmezse sizi zarara sokucak maddi açıdan. En fazla formatlayın çözülmezse tekrar yazın tartışalım diyebilirim şu an. Aklıma çözüm yolu gelirse tekrar yazarım buraya. Şimdilik en doğrusu bu olacak gibi.

USB yok gidip indirebileceğim başka bilgisayar hiç yok. Format dışı başka öneriniz var mı?

Maalesef şu an bir şey diyemeyeceğim. Dediğim gibi aklıma gelirse bir şeyler tekrar yazarım.

Peki hocam son olarak bunlar kesin virüslemi alakalı? En basit ne olabilir? Korkulacak kadar bir şey var mı? Format çok önemli mi? Yani tam olarak demek istediğim derecesi büyükmü, kesin virüsmü, virüs değilse neden kaynaklanıyor olabilir?

İçinde şüphe varsa Anti Malwareler ile taratabilirsin. Tek nedeni zararlı yazılım olacak hali yok birden fazla neden seçenekleri var(Bozuk dosyalar, update eksikliği vb).
Konuda problemini belirtip cevap bekle işine yarayabilir.

İçinde şüphe varsa Anti Malwareler ile taratabilirsin. Tek nedeni zararlı yazılım olacak hali yok birden fazla neden seçenekleri var(Bozuk dosyalar, update eksikliği vb).
Konuda problemini belirtip cevap bekle işine yarayabilir.
Hocam bozuk dosya testi pozitif. Update edilecek dosya yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı