Bilgisayarda virüs var mı?

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar Cheat Engine adlı programı indirdim kendi sitesinden onunla beraber Avast ve rav antivürs programları inmiş kasper ile taradım virüs çıkmadı sizce var mıdır korkuyorum.

1642716412018.png

Yanlış bilgi
Revounistaller ile Avast ve rav antivirüsü silin. İkisi de enfekte antivirüs hiçbir şekilde koruma sağlamaz. Daha çok zararı olur.

Kendi sitesinden indirdiyseniz sıkıntı yok 3.parti yazılım olduğu için virüs olarak görüyor Cheat Engine'i.

Cheat Engine'yi sildim fakat rav adli antiye baktığım zaman konulardan virüs dendi.

Revounistaller ile Avast ve rav antivirüsü silin. İkisi de enfekte antivirüs hiçbir şekilde koruma sağlamaz. Daha çok zararı olur.

Ben direk rav adlı antivirüsu kaldır diyerek sildim Avast'i ise dosyalarından.

1642717794483.png

Tam tarama yaptım virüs yok herhalde @valenn @393060

Son düzenleme:
Bir şey olmaz. Cheat Engine'i kurarken reklam amaçlı sana o uygulamaları indirmeyi isteyip istemediğini soruyor. Muhtemelen sen de fark etmeden yes'e bastın. Diğer uygulamaları silersen sorun olmaz.

Bir şey olmaz. Cheat Engine'i kurarken reklam amaçlı sana o uygulamaları indirmeyi isteyip istemediğini soruyor. Muhtemelen sen de fark etmeden Yes'e bastın. Diğer uygulamaları silersen sorun olmaz.

Reklâm amaçlı değil zarar amaçlı enfekte antivirüs kuruyor. Avast testlerde birinci antivirüs. Adini lekelemek amaçlı antivirus u bozup içine virüs atıp programların içine setup dosyalarini atıyorlar.

Malwarebytes ile tarama yap senin iznin olmadan yüklenen programları tespit ediyor.
Reklâm amaçlı değil zarar amaçlı enfekte antivirüs kuruyor. Avast testlerde birinci antivirüs. Adini lekelemek amaçlı antivirus u bozup içine virüs atıp programların içine setup dosyalarini atıyorlar.

Avast ile ilgili 1 tane iyi bir şey diyen site yok. Kullanıcı verilerini satmakla suçlanan bir program artık adı çıktı istediği kadar 1. olsun testlerde.

1642719806489.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı