Çözüldü Bilgisayarda web siteleri açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
Arkadaşlar merhaba, son 1 yıldır falan var bu sorun. hiçbir DNS, IP gibi ayarları değiştirmedim. Modemle veya arayüzle oynamadım.

Telefondan girince sorun olmuyor hiçbir zaman. Ama herhangi bir bilgisayarda internette dolaşırken çoğu zaman siteler gidiyor ve 20-30 saniye o siteye ulaşamıyorum. Bu genelde Google, YouTube ve Twitch'te oluyor. (veya ben buralarda çok süre geçiriyorum diyedir belki de.) Nadiren Technopat veya diğer sitelerde de oluyor.

Hiç anlam veremedim. İnternet Superonline. Sorun nedir sizce, bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, son 1 yıldır falan var bu sorun. hiçbir DNS, IP gibi ayarları değiştirmedim. Modemle veya arayüzle oynamadım.

Telefondan girince sorun olmuyor hiçbir zaman. Ama herhangi bir bilgisayarda internette dolaşırken çoğu zaman siteler gidiyor ve 20-30 saniye o siteye ulaşamıyorum. Bu genelde Google, YouTube ve Twitch'te oluyor. (veya ben buralarda çok süre geçiriyorum diyedir belki de.) Nadiren Technopat veya diğer sitelerde de oluyor.

Hiç anlam veremedim. İnternet Superonline. Sorun nedir sizce, bir bilgisi olan var mı?
Çok eskiden bana'da oluyordu, siteler yavaş açılıyor veya hiç açılmıyor, sanırsam tarayıcı'nın dns gibi proxy falan ayarlarından yapılıyordu diye hatırlıyorum, youtube'da bulabilirsiniz.

Web tarayıcısında sorun olabilir.

Aynı sorun bende de var. Son zamanlarda artmaya başladı. Tarayıcımı değiştirdiğimde çözüyorum. Genelde bu sorun Chrome'da yaşanıyor. Chrome'da neden olduğunu bilmiyorum, yakın zamanda çözmeye çalışacağım, bulursam buraya da atarım.

Geri
Yukarı