Bilgisayarda Windows Açılmıyor

Sombre

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarım da şöyle bir sorun var bilgisayar açılıyor anakartın ekranı geliyor ama Windows ekranı geldiğinde kapanıyor. Bu sorun monitörün kablosunu ekran kartına taktığım da oluyor kabloyu çıkartım anakarta taktığım da ekran geliyor sorun driverla ilgili mi acaba diye düşündüm. Ekran kartı RX 570 indirmiştim yine indirdim olmuyor Windows kendisi de driverları indirmişti galiba üst üste binmiş olabilir mi ? Veya sorun nedir nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linkten DDU rehberi inceleyin, indirin ve uygulayın. Daha sonra tekrardan Windows sürümüne göre güncel ekran kartı sürücüsünü indirin. Eğer düzelmez ise başka bir sorun olabilir, bilgilendiriniz.

Bu linkten DDU rehberi inceleyin, indirin ve uygulayın. Daha sonra tekrardan Windows sürümüne göre güncel ekran kartı sürücüsünü indirin. Eğer düzelmez ise başka bir sorun olabilir, bilgilendiriniz.
Dediğinizi yaptım ve yeniden başlattım bu sefer açıldı.Driverları tekrar yükledim ve yine anakart ekranı geldi sonra windows gelmeden no signal dedi kabloyu anakarta takınca oluyor ama ekran kartında olmuyor ilk windows 10 a geçtiğimde çalışmıştı kingdom come:delivirence'a girmiştim ve yüksek ayarlarda 50-60 fps vermişti sonra driverları yükledim reset attım ekran gelmedi.Doğru driverları yüklüyorum bu arada ve anakarta takılı olarak açtığımda da anakart ekranı gelmiyor yani bios'a veya boot ekranına geçemiyorum tam tersi oluyor yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı