Xbox Series S kutusunun altındaki bant açık gözüküyor

karanlikburda76

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 0 bir konsol aldım MediaMarkt'tan. Yan taraflarındaki bantlarda sorun yok ama alt taraftaki bant fotoğraftaki gibiydi. Teşhir ürünü veya açılmış ürün müdür? Konsolu daha hiç açmadım. Ne yapmam gerekiyor, yoksa fabrika hatası mıdır? Konsol: Xbox Series S

Dosya Ekleri

• e007e547-c618-41b7-8a45-f5b7dc52a70c.jpg
    e007e547-c618-41b7-8a45-f5b7dc52a70c.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen distribitör firmalar kontrol amaçlı kutuları açıp tekrar güvenlik seal'i yapiştiriyorlar. Yan taraflar kapalıysa sorun yok.

Merhaba, 0 bir konsol aldım MediaMarkt'tan. Yan taraflarındaki bantlarda sorun yok ama alt taraftaki bant fotoğraftaki gibiydi. Teşhir ürünü veya açılmış ürün müdür? Konsolu daha hiç açmadım. Ne yapmam gerekiyor, yoksa fabrika hatası mıdır? Konsol: Xbox Series S
Ben de MediaMarkt'tan aldım Series S, ben de öyle değildi. Sen bence eğer açmadıysan açarken video falan çek.

Ben de MediaMarkt'tan aldım Series S, ben de öyle değildi. Sen bence eğer açmadıysan açarken video falan çek.
Daha açmadım yarın müşteri hizmetlerini arayıp sorucağım
Teknosa ile görüştüm sadece iade alabiliyoruz dediler şuan fiyatı 7 bin tl indirimde almıştım ne yapmamı önerirsiniz
Bazen distribitör firmalar kontrol amaçlı kutuları açıp tekrar güvenlik seal'i yapiştiriyorlar. Yan taraflar kapalıysa sorun yok.
Teknosa ile görüştüm sadece iade alabiliyoruz dediler şuan fiyatı 7 bin tl indirimde almıştım ne yapmamı önerirsiniz

Son düzenleme:
Her halükarda koşulsuz 15 gün iade hakkınız var. Dediğim gibi re-seal yapabiliyorlar cihazları kontrol amaçlı. Kutuyu açarken video çekin isterseniz. Yanlış bir şey olması durumunda iade hakkınızı kullanırsınız.

Konsolu Microsoft hesabınıza kaydedip garanti sürecini başlatın. Garanti tam olarak hangi tarihte başlamış, fatura tarihi ile garanti başlangıç tarihi eşleşiyor mu kontrol edin.

Bir de 12 ay garantili derse anlayın ki cihazınız ithalatçı garantili. Çünkü MS Türkiye garantili cihazlar 24 ay garanti kapsamındadır. (Mediamarkt'ın böyle bir şey yapacağını ihtimal vermek istemiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı