Bilgisayarda yaka mikrofonu kullanılır mı?

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Kendi laptopumun ses kalitesi kötü ve dış sesleri de yansıttığı için mikrofon almayı düşündüm. Şu anlık durumum yok kulaklık almaya ve oyun oynamak için falan doğru bir mikrofonum olması lazım. Yaka mikrofonu alınır mı? Öyle geçiçi süreliğine 2-3 aylık?

Hocam yaka mikrofonunda hareket ettiğinizde kıyafet sürtünme sesi gidebilir. Tek sorunu o olur. Kalite konusunda bir şey diyemem her markanın kalitesi farklıdır.

Dostum şu videoyu izleyebilirsin, fiyatına göre gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün linki:

Videoda arkadaş 1 yıl kadar kullandığını ve 1 yılın sonunda pilin bitmesine yakın seste bozulmalar olduğunu söyleyip kaliteli pil alınması gerektiğinden bahsediyor, tam detay içinde izleyerek öğrenebilirsin.

Kendi laptopumun ses kalitesi kötü ve dış sesleri de yansıttığı için mikrofon almayı düşündüm. Şu anlık durumum yok kulaklık almaya ve oyun oynamak için falan doğru bir mikrofonum olması lazım. Yaka mikrofonu alınır mı? Öyle geçiçi süreliğine 2-3 aylık?
Mağazalara gelen kulaklıkları takip edin ucuz denk geliyor geçici olarak edinirsiniz sonra amiral gemisi tarzı bakınırsınız ya da geçiciyi iyi kullanarak 2-3 yıl ve üstü dayanırsınız misal benim de kırtasiyeciden aldığım mikrofonlu kulaklık var hem mikrofonu hem kulaklığı çalışıyor 3. yıla girecek. Bir sıkıntısı var ses ayarlama çarkı bir işliyor bir işlemiyor onu da el becerisiyle hallediyorum. Kulaklığı 3 kişi kullanıyoruz bu arada 😃 kalite orta sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı