Bilgisayarda yaptığın en çılgın şey

Casper A3000 vardı 7-8 sene önce falandı güç tuşuna bastığımda ekran gelmiyor sadece fan çalışıyordu. Tamir için hiç uğraşmadık rafa kaldırdık. 1 sene sonra falan bilgisayar aklıma geldi tekrar denedim açılır mı diye ama açılmadı bende 2. kattan evin bahçesine attım. Bilgisayarın kasası parçalanmıştı. Tekrar denedim açmayı yine açılmadı. Ümidi kestim bilgisayardan. İşlemci gözüme çarptı bir bakayım nasıl bir şey diye sökmüştüm ve geri taktığımda bilgisayar çalışmıştı. Fakat iş işten çoktan geçmişti ekranın yarısı kırılmış kasa param parça olmuştu.

Casper A3000 vardı 7-8 sene önce falandı güç tuşuna bastığımda ekran gelmiyor sadece fan çalışıyordu. Tamir için hiç uğraşmadık rafa kaldırdık. 1 sene sonra falan bilgisayar aklıma geldi tekrar denedim açılır mı diye ama açılmadı bende 2. kattan evin bahçesine attım. Bilgisayarın kasası parçalanmıştı. Tekrar denedim açmayı yine açılmadı. Ümidi kestim bilgisayardan. İşlemci gözüme çarptı bir bakayım nasıl bir şey diye sökmüştüm ve geri taktığımda bilgisayar çalışmıştı. Fakat iş işten çoktan geçmişti ekranın yarısı kırılmış kasa param parça olmuştu.
Yapacak bir şey yok bilemezdiniz ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
küçükken (en fazla 10 yaşındayken:D) 512mb ram i olan ve ekran kartı olmayan 10 senelik pc ye (çöplük desek daha doğru olur) gta 4 yüklemeye çalışmak :D :D
Bende 2 gb ram vardı şimdi 4 oldu neyse batman Arkham city' i açmaya çalıştım bilgisayar 30 dakika ne kapandı nede kullanılır bi hale geldi kapatmaktan korktum :))

Bozulan dizüstü bilgisayarımı oyunlar kasma yapınca, dizüstü bilgisayara vururdum. Sinirden çatlardım. :D :D
Ben daha hiç elimi kaldırmadım ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı