Bilgisayarda yazı fontları pikselleşti

feYzi55

Hectopat
RAM
16GB Corsair 2600MHz
SSD veya HDD modeli
128GB SSD
Ekran kartı
GTX 1060
Anakart
Gigabyte H510M
İşlemci
i3 10100f
Oyun logoları, yazılar, program logoları aklınıza ne gelirse kenarları bulanıklaştı pixel oldu ne yapmam gerekiyor? Ekran kartı driverim güncel. Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Nasıl piksel ya ben mi kafayı yedim diye saatlerdir görsele bakıyorum bir sorun göremiyorum. :D
Hocam gerçekten pikselleşti eskiden böyle değildi bu sabah böyle oldu.

Hayır biraz pikselli.
Evet hocam farketmişsiniz. Ne yapmam gerek driver güncel görünüm ve performanstaki ayarlar en iyi görünümde.

Hocam gerçekten pikselleşti eskiden böyle değildi bu sabah böyle oldu.

Evet hocam fark etmişsiniz. Ne yapmam gerek driver güncel görünüm ve performanstaki ayarlar en iyi görünümde.

Bende de böyle bir durum vardı, performanstan ayarlarından düzeltmiştim. Performans sekmesinin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Bilgisayarım' a ters tıkladıktan sonra özellikler de ve ekran görüntüsündeki alanı kontrol et. İşaretli olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    59,6 KB · Görüntüleme: 14
MSI 27" G2722 monitörüm var 2 ay önce aldım. Ayarlarından pek anlamam ama ilk aldığımda bir kaç ayar yaptım. Keskinlik ayarına baktım da bulamadım.

Yok hocam hala aynı konuyu açtığımda da tüm tikler açıktı.
Monitörün uygulaması var ise oradan da bakabilirsin. ama yakın zamanda monitör ayarlarını kurcalamadıysan monitör kaynaklı değildir büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı