Bilgisayarda Zelda Oynamak

AhmedArif

Hectopat
Daha fazla  
Bir tür Wİİ-U emülatörü yapılmış. (Cemu emulator.) Gerçekten çok şaşırdım, ama tabii ki eksikleri çok.

-Herkeste olmuyor ama link hareket etmedi mi toprak zeminde iken, ayakları toprağa batıyor.
-İlk bölümde mıknatıs yeteneğimizi kullanamıyoruz. (Save indirerek geçebiliyoruz.)
-Cheat Engine olmadan oyun akıcı oynanmıyor.
-Bazı arkadaşlar ara sahnelerin anlatılamadığının iddia ediyor. (Bende olmadı.)

Onun dışında çok zevkli emülatörün yeni sürümünü beklemedeyim :)
-4K oynanabiliyor hem de.

llol.jpg

-Bana ait görüntü. (Ayarları baya kıstım.)

-Bu da rastgele bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm platform uygulamalarının tüm platformlarda oyananabileceği günü bekliyorum.

Yazık edersin kendine bekleme. Exclusive oyunların var olmasının tek sebebi bulunduğu platformu sattırması. Ben PC oyuncusuyum ve en çok istediğim şeylerden biridir konsola özel oyunları PC'de oynamak ama pek mümkün gözükmüyor. Zaten bu yüzden zamanın da 3DS aldım ve büyük ihtimalle Nintendo Switch'de alacağım.

Konsola özel oyunların ortadan kalkması durumunda konsollara rağbet büyük bir oranda azalacağı için böyle bir riske hayatta girmezler.

Yazık edersin kendine bekleme. Exclusive oyunların var olmasının tek sebebi bulunduğu platformu sattırması. Ben PC oyuncusuyum ve en çok istediğim şeylerden biridir konsola özel oyunları PC'de oynamak ama pek mümkün gözükmüyor. Zaten bu yüzden zamanın da 3DS aldım ve büyük ihtimalle Nintendo Switch'de alacağım.

Konsola özel oyunların ortadan kalkması durumunda konsollara rağbet büyük bir oranda azalacağı için böyle bir riske hayatta girmezler.

Wİİ-U emülatörü hakkıında ne düşünüyorsun ?

Emülatör hakkında bilgiliyim bundan 3 ay önce hemen hemen yeni konsollar için bir çok emülatörü araştırdım ve Cemu başarılı bir şekilde ilerliyor. Önümüzde ki yıl bir çok oyunu mükemmel bir seviye de olmasa da rahat edebileceğimiz bir şekilde oynarız büyük ihtimal.

Emülatör hakkında bilgiliyim bundan 3 ay önce hemen hemen yeni konsollar için bir çok emülatörü araştırdım ve Cemu başarılı bir şekilde ilerliyor. Önümüzde ki yıl bir çok oyunu mükemmel bir seviye de olmasa da rahat edebileceğimiz bir şekilde oynarız büyük ihtimal.
Cheat Engine kullanarak Cemu'yu tekrar denemeni öneririm.

Cheat Engine kullanarak Cemu'yu tekrar denemeni öneririm.

Cheat Engine kullanman oyunlarda bulunan sıkıntıları gidermiyor. Sadece FPS sıkıntın azalıyor. Yoksa şu an için The Legend of Zelda: The Wind Waker sıkıntısız oynanabiliyor diye biliyorum. Ama benim hayranı olduğum Monster Hunter serisi daha açılmıyor bile. Gelecek yıl hem oyun kütüphanesi genişleyecektir hemde oyunlarda bulunan ses ve grafik hataları giderilecektir. Yine de bir kaç oyunu sıkıntısız oynayabilmek güzel bir şey. Sen hangi oyunları denedin şimdiye kadar?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı