Bilgisayardaki 512 GB nasıl doldu?

İlk Anonim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim bilgisayarımda 512 GB yer var 1. sorunum bu 512 GB'lık laptop un neden sadece 476 GB kullanıla biliyor 2. sorunum ayarlardan baktığım zaman sadece Valorant 1.87 TB kullanıyor yanlış yazmadım 1.87 terabayt ve o ayarlar uygulamalar kısmında yüklü olan GTA 5 ETS 2 lfd pes gibi ama benim dikkatimi şu çekti bunlar Steam'den ve Epic'ten indirilen şeyler ama şöyle bir şey var bende FIFA da var ama o da Steam'den indirilmiş ama gözüküyor konu bu şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey anlaşılmıyor yazdıklarınızdan. Bu nasıl bir anlatım bozukluğudur. Gözlerim kanadı. Ne nokta var ne virgül.

İlk sorunun cevabı 1mb = 1000 değil, 1024kb olduğu için, 512GB Windows'ta bit değerini kullanıyor.

İkinci soruyu kelle paça çorbası gibi anlattığın için tam kavrayamadım.

Hiçbir şey anlaşılmıyor yazdıklarınızdan. Bu nasıl bir anlatım bozukluğudur. Gözlerim kanadı. Ne nokta var ne virgül.
Gözlükle okunmamalı bu konu iç camı çatlayabilir. Veya gözlükler alev alabilir.

Merhaba benim bilgisayarımda 512 GB yer var 1. sorunum bu 512 GB'lık laptop un neden sadece 476 GB kullanıla biliyor 2. sorunum ayarlardan baktığım zaman sadece Valorant 1.87 TB kullanıyor yanlış yazmadım 1.87 terabayt ve o ayarlar uygulamalar kısmında yüklü olan GTA 5 ETS 2 lfd pes gibi ama benim dikkatimi şu çekti bunlar Steam'den ve Epic'ten indirilen şeyler ama şöyle bir şey var bende FIFA da var ama o da Steam'den indirilmiş ama gözüküyor konu bu şimdiden teşekkürler.

Valorant'ı salla, o bende de öyle gözüküyor.

Şu programı indir, arından kendi diskini seç ve tara de, diskinde en çok yer kaplayan dosyalar başta olmak üzere diskinde neler yüklü, kaç GB yer kaplıyor onu gösteriyor, bak bakalım neler varmış.

Yaşı 17'den küçük kişiler genelde böyle yazar aslında haklısın çok küçük yaştaki kişilere yardım edesi gelmiyor insanın. Yardım edildiğinin veya edilmeye çalışıldığının bilincinde olamıyorlar 🙂

Aslında benim yardım edesim geliyor ve yardım ederim sorun değil fakat önce kendisini düzgün bir şekilde ifade etmeyi öğrensin ve bu durumda birden fazla duruma yardım etmiş olalım.

Valorant'ın 1.87TB göstermesi bug. Kalan kısmı anlamadım daha net anlatırsanız iyi olur.

Merhaba

Disk temizle çalıştırın. C: diski seçip tamam diyin. Sol alta sistem dosyalarını tıklayın tekrar C: diski seçin. Orada büyük boyutlu olanları seçip temizleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı