Bilgisayardaki donmalar

Daha fazla  
Size bir soum olacakti. Ben bazen bilgisayarim acarken kasadaki kirmizi isik yaniyor, sonra bib sesi gelip kirmizi isik sonuyor ve o anda her şey tum programlar donuyor. 30SN-1 dk sonra isik yaniyor programlar duzeliyor fakat sonra yine ayni şey oluyor isik sanuyor, (bib sesi gelerek) programlar donuyor ve bu kisir dongu haline geliyor.
Bu sorun hem bilgisayri acirken bazen de bilgisayar acilmasindan 2 saat sonra ortaya cikiyor. Bu sorunla 2-3 aydir yasiyorum ve artik soruna katlanamiyorum.
Bu konuda ne yapabilirm?

Size bir soum olacakti. Ben bazen bilgisayarim acarken kasadaki kirmizi isik yaniyor, sonra bib sesi gelip kirmizi isik sonuyor ve o anda her şey tum programlar donuyor. 30SN-1 dk sonra isik yaniyor programlar duzeliyor fakat sonra yine ayni şey oluyor isik sanuyor, (bib sesi gelerek) programlar donuyor ve bu kisir dongu haline geliyor.
Bu sorun hem bilgisayri acirken bazen de bilgisayar acilmasindan 2 saat sonra ortaya cikiyor. Bu sorunla 2-3 aydir yasiyorum ve artik soruna katlanamiyorum.
Bu konuda ne yapabilirm?

Sisteminiz nedir?
Güç kaynağı modeliniz nedir?

Sisteminiz nedir?
Güç kaynağı modeliniz nedir?

Geç Yazdığım için Kusura Bakmayın.
Sistemim:

Anakart: G31T-M 1.0
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 @ 2.80 GHz
RAM: 2 GB DDR2 400MHz CL5
HDD: Saegate 160GB
Ekran Kart: Ekran Kartı Bulunmuyor fakat İşlemçinin Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family -adlı ekran kartı bulunmakda

Güç Kaynağı: CODEGEN 420W

Geri
Yukarı