Bilgisayardaki kısa süreli donmalar

ygzzz1425

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Bu konudaki gibi bir sorunum var, bazen video izlerken bile bu sorun oluyor. Drrr sesi hep gelmese de arada geliyor genelde daha çok kısa süreli takılmalar veya ani efektlerde oyunda çökme olup kapanıyor. CS:GO harici oyun oynamıyorum fakat arada oynadıklarımda da olmuyor gibi.
Fakat şöyle bir şey var ki; bilgisayarıma işlemci ve anakart yükseltmesi üzerine format attıktan sonra meydana geldi. RAM'leri taradığımda sorun yoktu yine de yeni RAM aldım sorun düzelmedi. Forumda cevabını bulamadığım için tekrar açıyorum konuyu. Fakat böyle takılmalar yazılımsal sorundur genelde dedi bir arkadaş ama ne kadar doğru bilmiyorum. Şu anda da HDD taraması yapıyorum resimleri ekleyeceğim. Yardımlarınız için çok teşekkürler artık şu soruna bir çözüm bulmam gerekli 200+ FPS aldığım oyunda donması çok can sıkıcı oluyor. Health resimlerini ekledim.

Dosya Ekleri

• h1.png
    h1.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 50
  • h2.png
    h2.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 34
Sadece illegal olanlarda hata aldığın için onlara yardım edemeyiz. Çözümü her şeyin var.

Demek istediğim; format atsam bile donma sorunu düzelmiyor. O yüzden çözümü yok sanırım dedim.
Hiçbir şey yüklemeden bile sadece CS:GO yükleyip oynasam da donuyor. Yasal olmayan herhangi bir oyun yükleyip oynasam da donuyor.

Geri
Yukarı