Çözüldü Bilgisayardaki ekstra fan çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerimg03

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB, I5 11400F, 16 GB Ram, 512 GB Ssd
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1050 4GB
İşlemci
Intel I7-7700HQ
Bilgisayarım Lenovo Legion Y520, ekstra fandan bahsettiğim şey ise bilgisayarıma format atmadan önce Lenovo'nun kullanıcılarına özel bi' uygulamasında fanın bir özelliği vardı, ona tıklayınca bilgisayarım süpürgeden daha kalabalık bir ses çıkartıyordu. Uygulamanın ismini de bilmiyorum, nasıl indireceğimi de bilmiyorum ve son olarak uygulamasız bu fanı çalıştırma olasılığım var mı?

İlginiz için teşekkür ederim dostlar.

Çözüm
Anladığım kadarıyla fanların %100'de çalışmasından bahsediyorsunuz. MSI'ın Dragon Center, ASUS'un AI Suite 3 vs. benzer bir programı gibi olmalı sizin dediğiniz. Lenovo'nun kendi sitesinden bulabilirsiniz o programı.

Belki Lenovo Vantage ve Lenovo Utility olabilir ama Lenovo uygulamalarına pek hakim değilim.
Anladığım kadarıyla fanların %100'de çalışmasından bahsediyorsunuz. MSI'ın Dragon Center, ASUS'un AI Suite 3 vs. benzer bir programı gibi olmalı sizin dediğiniz. Lenovo'nun kendi sitesinden bulabilirsiniz o programı.

Belki Lenovo Vantage ve Lenovo Utility olabilir ama Lenovo uygulamalarına pek hakim değilim.

Çözüm

Uzun uğraşlar sonucu eski Lenovo Nerve Sense'i buldum indirdim şu an mutluyum evet dediğin gibi dostum. 100% Yaptım artık yumurta pişmiyor Laptop'umda. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı